Rimi Baltic – Efektivitātes čempions pakalpojumu nozarē 2020

04. Novembris, 2020
Ikgadējais Biznesa efektivitātes forums allaž ir gaidīts pasākums gan efektivitātes speciālistu, gan LEAN entuziastu, gan biznesa profesionāļu vidū.

Šogad forums notika jau desmito gadu pēc kārtas un jau ceturto gadu pēc kārtas pasākuma noslēgumā tika apbalvoti efektivitātes čempioni – viens ražošanas uzņēmums un viens pakalpojumu sniedzējs – kuri ikdienā aktīvi pielieto efektivitātes metodes un veicina LEAN kultūras attīstību Latvijā. Nosakot labākos, tika vērtētas ne tikai efektivitāti uzlabojošas metodes, ko uzņēmums ievieš un lieto, bet arī gatavība dalīties ar sasniegumiem efektivitātes paaugstināšanas jomā. Tāpat tika ņemts vērā, vai uzņēmuma speciālisti ir izaicinājuši sevi, meklējot nepārtrauktu uzlabojumu iespējas.

 “Prieks, ka mūsu darbs, ko LEAN komanda uzsāka jau 2016. gadā, ir novērtēts arī ārpus uzņēmuma. Mazumtirdzniecības uzņēmumā ar plašu veikalu tīklu apmācīt veikalu darbiniekus ir liels izaicinājums, ko nu jau vairāku gadu garumā mēs veiksmīgi pārvaram, gan sniedzot zināšanas, gan praktiski palīdzot ieviest LEAN katrā Rimi veikalā visā Baltijā. Balva ir pierādījums, ka mūsu izmantotās metodes, LEAN instrumenti un ieviešanas veids tiek atzinīgi novērtēts arī citu efektivitātes ekspertu vidū. Manuprāt, šo balvu kā savu var uztvert katrs veikala un biroja darbinieks, kas piedalās LEAN ceļojumā, ieviešot un palīdzot padarīt mūsu ikdienu efektīvāku. Paldies katram no jums – jūs darāt ļoti svarīgu darbu!” komentē Rimi Latvia LEAN eksperte Baiba Drēgere-Vaivode


Populārākie raksti