Rimi Baltic grupas veikalu pārdošanas apjoms no 2009. gada janvāra līdz maija beigām

09. Jūnijs, 2009

Ienākoties jaunajai pašmāju dārzeņu ražai, Latvijā audzētā produkcija Rimi veikalos sasniegusi gandrīz 70% no kopējā dārzeņu apjoma. Šajā nedēļas nogalē Rimi veikalu sortiments tiks papildināts ar kooperatīvās sabiedrības Mūsmāju dārzeņi audzētajām jaunajām pašmāju bietēm, kuru cena būs Ls 0.35 par kilogramu un cukini, ko varēs iegādāties par Ls 1.19 kilogramā. Tāpat Rimi pircējiem būs pieejami šī gada pirmie pašmāju sīpoli, kuru cena būs Ls 0.59 par kilogramu, kā arī pirmie pašmāju jaunie burkāni. Pieaugot jaunās ražas apjomiem, cenas jaunajiem dārzeņiem pakāpeniski samazināsies.

Sākot ar nākamo nedēļu, Latvijā audzēto ogu cienītāji Rimi veikalos varēs iegādāties arī Baltijas ogu kompānijas dārza mellenes un upenes.

„Šajā sezonā jaunā raža ienākusies aptuveni divas nedēļas vēlāk kā pērn. Tāpēc Rimi pircēji jo īpaši gaida jauno ražu un labprāt iegādājas un nomēģina visus jaunienākušos Latvijā audzētos dārzeņus. Mūsu novērojumi liecina, ka arī šogad, tāpat kā pērn, vieni no pirktākajiem dārzeņiem ir jaunie kartupeļi un kāposti. Jāpiebilst, ka, sākoties jaunajai ražai, šobrīd Rimi veikalos tirgojam tikai Latvijā audzētos kartupeļus,” komentē Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.


Populārākie raksti