Rimi Baltic izstrādātā preču aprites sistēma saņēmusi SAP Kvalitātes augstāko apbalvojumu

10. Novembris, 2014

Rimi Baltic ir saņēmis starptautiskā biznesa programmatūras izstrādātāja SAP Kvalitātes balvas augstāko apbalvojumu Ziemeļvalstu un Baltijas valstu konkurencē par izstrādāto preču aprites vadības sistēmu. Zelta nomināciju piešķīruši starptautiski IT eksperti Biznesa attīstības kategorijā, novērtējot Rimi Baltic sniegumu SAP programmas pielāgošanai uzņēmuma vajadzībām. Rimi Baltic ir vienīgais mazumtirgotājs Baltijā, kas saņēmis šādu novērtējumu, un iegūtā balva dod iespēju uzņēmumam tālāk konkurēt ar Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas uzņēmumiem, kas katrs saņēmuši augstāko apbalvojumu savā reģionā.

SAP datu sistēmu Rimi Baltic ieviesa 2005. gadā, būtiski atvieglojot informācijas apriti un datu apstrādi uzņēmumā. Savukārt no 2012. līdz 2014.gadam tika īstenots produktu pasūtījumu optimizācijas projekts uzņēmumos visās trīs Baltijas valstīs, kura ietvaros tika izstrādāta SAP programma, kas ļauj daudz ērtāk veikt pasūtījumus un sekot līdzi produktu, kā arī preču apritei. Tieši šis projekts tika atzīts kā labākais Ziemeļvalstu un Baltijas valstu konkurencē, saņemot SAP Kvalitātes balvas Zelta nomināciju.

“SAP apbalvojums ir apliecinājums augstajiem Rimi kvalitātes standartiem un demonstrē uzņēmuma atvērtību inovācijām. Turklāt starptautiski atzītu ekspertu novērtējums sniedz gandarījumu ikkatram Rimi darbiniekam, kurš ieguldījis savu darbu tā īstenošanā un motivē citus kolēģus meklēt arvien jaunas iespējas, kā ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību atvieglot uzņēmuma darbu,” saka Edgars Sesemans, Rimi Baltic valdes priekšsēdētājs.

SAP Kvalitātes balva palīdz apzināt tos uzņēmumus, kas demonstrējuši vislabāko sniegumu SAP datu vadības IT sistēmu ieviešanā. Tāpat konkurss palīdz paplašināt sadarbību ar klientiem un partneriem, gūt pieredzi un dalīties ar labās prakses piemēriem. Balva tiek piešķirta četrās kategorijās – ātrās piegādes, biznesa attīstības, mākoņdatu servisa, kā arī HANA un mobilitātes inovācijas. Katrā no konkursa kategorijām darbus vērtē žūrijas komisija trīs cilvēku sastāvā, kuri nosaka uzvarētājus Zelta, Sudraba un Bronzas kategorijās. Vērtējot pieteikumus, tiek ņemta vērā SAP izvirzīto kvalitātes kritēriju ievērošana projekta izstrādes gaitā, tā ieviešanas laiks un kopējās izmaksas, kā arī ieguvums uzņēmējdarbībai.

Uzņēmums SAP ir tirgus līderis programmatūru izstrādei uzņēmumiem. SAP programmas un pakalpojumus izmanto vairāk nekā 263 000 klientu visā pasaulē.

Rimi Baltic pārstavji Thomas Münch (otrais no kriesās) un Vladislavs Grabļevskijs (otrais no labās) saņem SAP kvalitātes augstāko apbalvojumu
 


Populārākie raksti