Rimi Baltic jaunais valdes priekšsēdētājs – Giedrjus Bandzevičs

09. Novembris, 2021
Šodien, 9. novembrī Rimi Baltic mātes uzņēmums ICA Gruppen iecēlis Giedrju Bandzeviču (Giedrius Bandzevičius) par Rimi Baltic jauno valdes priekšsēdētāju.

Viņš nomainīs savu priekšteci Edgaru Sesemanu (Edgar Sesemann), kurš ir pieņēmis lēmumu doties pensijā pēc 14 gadu darba Rimi un kopumā 23 gadiem ICA Gruppen pavadītiem darba gadiem. Kopš 2017. gada Giedrjus Bandzevičs ir ieņēmis Rimi Lietuva valdes priekšsēdētāja amatu.

“Es augsti novērtēju ICA Gruppen doto iespēju, un esmu gandarīts pārņemt no Edgara Sesemana pienākumu izpildi Rimi Baltic jaunā valdes priekšsēdētāja amatā. Ar spēcīgu zīmolu, pārbaudītu produktu un pakalpojumu kvalitāti un, kas ir ne mazāk svarīgi, ar ļoti pieredzējušu un iesaistītu kolēģu komandu esam labā pozīcijā, lai turpinātu attīstīt Rimi Baltic biznesu turpmākajos gados,” stāsta Giedrjus Bandzevičs, jaunieceltais Rimi Baltic valdes priekšsēdētājs.

“Vēlos no sirds pateikties visiem saviem lieliskajiem kolēģiem Rimi Baltic Igaunijā, Latvijā un Lietuvā un visai ICA Gruppen par kopā pavadītajiem 23 lieliskajiem gadiem. Kopīgais darbs un degsme, ko esmu izjutis visu gadu garumā, strādājot ar Rimi Baltic, ir bijis pamats mūsu veiksmīgajam ceļojumam, un esmu pilnīgi pārliecināts, ka tas turpināsies Giedrjus Bandzeviča vadībā, kad es došos atpūtā,” pārdomās dalās Edgars Sesemans, līdzšinējais Rimi Baltic valdes priekšsēdētājs.

“Esmu ļoti priecīgs sveikt Giedrju Bandzeviču kā jauno Rimi Baltic valdes priekšsēdētāju. Giedrjum ir bijusi nozīmīga loma Rimi spēcīgajā sniegumā Lietuvā pēdējos gados, un es ar nepacietību gaidu, kad varēsim sākt strādāt kopā ICA Gruppen vadības komandā,” komentē Pērs Strombergs (Per Strömberg), ICA Gruppen valdes priekšsēdētājs, kurs pauž pateicību līdzšinējam Rimi Baltic valdes priekšsēdētājam. “Edgars Sesemans stājās pie Rimi Baltic stūres grūtā finanšu krīzes laikā,” uzsver Pērs Strombergs. “Viņa darbības laikā Rimi ir ļoti labi attīstījies gan pārdošanas, gan rentabilitātes ziņā. Ar savām pamatīgajām zināšanām mazumtirdzniecībā Edgars ir padarījis Rimi Baltic par vienu no veiksmīgākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijas valstīs.”

Rimi Baltic tīklā ietilpst 289 veikali un 25 e-komercijas vienības trīs Baltijas valstīs. Rimi Baltic kopējie pārdošanas apjomi 2020. gadā pārsniedza 1,56 miljardus eiro.

Giedrjus Bandzevičs cieši sadarbosies ar Edgaru Sesemanu turpmāk līdz viņa pēdējai darba dienai Rimi Baltic šā gada 31. decembrī, kad Giedrjus Bandzevičs kļūs arī par ICA Gruppen vadības komandas locekli.

 


Populārākie raksti