Rimi Baltic kļuvis par divkāršu Eiropas Privāto preču zīmju balvas laureātu

19. Marts, 2021
Divi no Rimi privātās preču zīmes produktiem atzīti par 2021. gada labākajiem produktiem, iegūstot Eiropas Privāto preču zīmju balvas (European Private Label Awards) augstāko novērtējumu.

Selection by Rimi burkānu pesto ieguvis Eiropas labākā privātās preču zīmes produkta titulu kategorijā Ambient Grocery (iepakotā pārtika, kuru iespējams uzglabāt istabas temperatūrā), savukārt Rimi ķirbju sēklu milti bez glutēna plūkuši uzvaras laurus kategorijā Free-From Foods (produkti bez glutēna, laktozes, riekstiem un olām).

“Katra privātās preču zīmes produkta izstrādē tiek ieguldīts liels darbs vairāku mēnešu garumā, ciešā sadarbībā ar ražotājiem veidojot izcilas receptes no kvalitatīvām, veselīgām izejvielām. Īpašu garšu meklējumos esam radījuši virkni inovatīvu produktu, un nu ar patiesu lepnumu redzam mūsu kopīgā darba augļus un panākumus starptautiskā mērogā. Arī mūsu klienti novērtē privātās preču zīmes produktus, aptaujās atzīstot tos par tikpat labiem vai pat labākiem nekā lielo zīmolu produkti. Rimi turpinās paplašināt un attīstīt privāto preču zīmi kā iespēju apvienot lielisku kvalitāti un pieejamu cenu un piedāvāt neparastu alternatīvu ierastiem ikdienas produktiem,” uzsver Rimi Baltic privātās preču zīmes direktors Andris Aire.

Balvas, ko piešķir ESM: European Supermarket Magazine, tiek pasniegtas Eiropas pārtikas nozares mazumtirgotājiem un piegādātājiem par izcilām veikalu privāto preču zīmju produktu inovācijām. Rimi Baltic ieguvis augstākos novērtējumus līdzās vadošajiem mazumtirgotājiem no Vācijas, Itālijas, Nīderlandes, Dānijas, Somijas un Portugāles. 

Vērtēšanas procesā žūrija tika īpaši lūgta ņemt vērā tādus produktu aspektus kā produkta inovācija, prezentācija jeb pasniegšanas veids un garša. Kategorijā Ambient Grocery par uzvarētāju atzīts Selection by Rimi burkānu pesto, kas izstrādāts pēc autentiskas itāļu receptes, gatavots no svaigiem burkāniem, saulespuķu eļļas un Parmigiano-Reggiano siera un kura krēmveida tekstūra padara to ideāli piemērotu lietošanai ar makaroniem, grilētu vistas gaļu vai salātiem. Savukārt kategorijā Free-From Foods par labāko produktu atzīti Rimi ķirbju sēklu milti bez glutēna, tie izceļas ar svaigi maltu ķirbju sēklu garšu, krāsu un aromātu.

Starp konkursa finālistiem bija pārtikas mazumtirgotāji no Francijas, Vācijas, Spānijas, Itālijas, Portugāles, Norvēģijas, Nīderlandes, Zviedrijas, Dānijas, Islandes, Somijas, Ungārijas, Turcijas, Ukrainas un Baltijas valstīm.

“Līdz ar pandēmijas izraisīto straujo klientu paradumu maiņu pēdējo 12 mēnešu laikā nepieciešamība nodrošināt spēcīgu privātās preču zīmes piedāvājumu ir kļuvusi svarīgāka nekā jebkad agrāk,” saka Stīvens Vins-Džonss (Stephen Wynne-Jones), ESM: European Supermarket Magazine redaktors. “Šī gada uzvarētāji un finālisti uzskatāmi demonstrē, kāpēc veikalu privātajiem zīmoliem joprojām izdodas saglabāt spēcīgas pozīcijas Eiropas pārtikas nozarē, nereti pārspējot neatkarīgos zīmolus.”

Ar detalizētu finālistu un laureātu sarakstu iespējams iepazītes šeit: privatelabelawards.com.

Eiropas Privāto preču zīmju balva dibināta 2017. gadā, lai izceltu ietekmīgākos un inovatīvākos privātos preču zīmolus Eiropas supermārketos un godinātu labākos no labākajiem mazumtirgotājiem un piegādātājiem.

Par Rimi Latvia:

Rimi Latvia ir vadošais pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 130 dažādu formātu veikaliem visā Latvijā (Rimi Hyper, Rimi Super, Rimi Mini un Rimi Express).  Kopš 2019. gada darbību uzsācis arī Rimi e-veikals, nodrošinot ērtu produktu iegādi internetā un piegādi vairākos Latvijas reģionos. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 6000 darbinieku. Rimi misija ir atbalstīt veselīgas un videi draudzīgas izvēles, padarot katru dienu arvien labāku mūsu pircējiem. Rimi Latvia ir daļa no uzņēmuma Rimi Baltic, kas apvieno vairāk nekā 280 Rimi veikalu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Vairāk: https://www.rimi.lv/.


Populārākie raksti