Rimi Bērnu diena patriotiskā zīmē: izskrienies, sūti video sveicienus Latvijai un tiecies ar iedvesmojošām personībām

16. Maijs, 2018
Sestdien, 19. maijā, bērni un vecāki gaidīti Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienā.

Visas dienas garumā ne tikai kārtīgi izskrieties un izsportoties, bet arī sveikt mūsu Latviju simtgades svētkos.

Rimi Bērniem TV studijā bērni aicināti iemūžināt video savu smaidu kā dāvanu Latvijai dzimšanas dienā, savukārt tērzētavā Es esmu Latvija aprunāties ar dažādām Latvijai nozīmīgām personībām. Visas aktivitātes 11. novembra krastmalā, izņemot Ģimenes skrējienu, pieejamas bez dalības maksas.

Rimi Bērniem TV studijas tērzētavā Es esmu Latvija meklēsim atbildes uz jautājumiem par Latvijas vēsturi, kultūru, sportu un veselību. Tās palīdzēs rast bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, hokejists Jānis Sprukts, žurnālists Haralds Burkovskis, aktrise Regīna Devīte, Rimi Bērniem eksperti – skolēns Klāvs un šefpavārs Normunds Baranovskis. Līdztekus sarunām un sportiskām aktivitātēm – četru dažāda garuma skriešanas trasītēm – Rimi Bērnu dienā kopā ar vecākiem varēs rullēt apkārt Latvijai ar Indoor velosipēdiem, skatīties multfilmas par Latviju, izmēģināt spēkus Latvijā mīlētākajos sporta veidos un iesaistīties citās aktivitātēs.

No plkst. 11.00 līdz 17.00 bungas spēlēt mācīs Andžeja Grauda bungu skola un izklaidēties varēs mobilajā virvju trasē Turies!. Savukārt Dziesmu un deju svētku ieskaņā paraugdemonstrējumu deju teltī rādīs Garkalnes novada kultūras centra deju ansamblis Ritenītis. Arī bērni paši varēs gūt iemaņas laikmetīgajā dejā, baletā, hip-hop un mūsdienu dejās. Tie, kam ar skriešanu nebūs gana, aicināti startēt boksā, bērnu fitnesā un hokejā kopā ar BHC37 hokeja klubu. Savukārt plašu animācijas filmu programmu piedāvās Helio Bērnu stūrītis. 

Rimi Bērnu dienu atklās 4,2 km garais Ģimeņu skrējiens, kas 11. novembra krastmalā sāksies jau plkst. 10.00. Savukārt no plkst. 11.00 turpat bez maksas norisināsies trasīšu skrējieni bērniem līdz pat 12 gadu vecumam. Reizē ar trasītēm tiks atklāta izglītojošo un izklaidējošo pasākumu programma, kurā piedalīties aicināts ikviens Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienas dalībnieks, neatkarīgi no vecuma vai veiktās distances. 

Starta numurus visām mini distancēm, kas norisināsies bez laika kontroles, reģistrēto dalībnieku vecāki un ģimenes locekļi no līdz 19. maijam, uzrādot reģistrācijas brīdī saņemto apstiprinājuma vēstuli, var izņemt reģistrācijas brīdī izvēlētajā Rimi veikalā (Rīgā, Ogrē, Salaspilī, Siguldā vai Kauguros), kā arī 18. - 19. maijā Lattelecom Rīgas maratona EXPO. Ģimeņu skrējiena starta numuri būs aprīkoti ar īpašu laiku mērīšanas čipu, tādēļ tos izņemt būs iespējams tikai Lattelecom Rīgas maratona EXPO Elektrum Olimpiskajā centrā 18. maijā no 10.00 līdz 20.00.


Populārākie raksti