Rimi bērnu diena pulcējusi vairāk nekā 8500 dalībnieku

16. Maijs, 2016
   

 

Vairāk nekā 8500 mazo sportistu nedēļas nogalē 14.maijā bija pieteikušies dalībai Lattelecom Rīgas maratona Rimi bērnu dienā. Bērniem bija iespēja skriet četrās dažādiem vecumiem atbilstošās trasītēs, savukārt vecāki bērni un pieaugušie skrēja 3,6 garā Ģimenes skrējienā cauri Rīgai. Arī tie, kas šogad neskrēja Rimi bērnu dienas organizētajos skrējienos, varēja baudīt plašu sporta un citu aktivitāšu programmu.

Vairāki tūkstoši apmeklētāju šogad pulcējās 11. novembra krastmalā, lai baudītu organizatoru sarūpētus muzikālus, deju, sporta un citus interesantus priekšnesumus. Noskrienot katru no trasēm, bērni saņēma medaļu par dalību pasākumā, līdzīgi kā to saņem pieaugušie, noskrienot maratonu. Šogad skriešanas trasīšu programma tika papildināta ar jaunu trasi – Ģimenes skrējienu, kur šogad piedalījās vairāk nekā 1500 mazi un lieli skrējēji. Atšķirībā no pārējām, šajā dalībniekiem bija iespēja uzzināt arī laiku, kurā trase ir noskrieta.

Rimi rīkotajā skriešanas pasākumā piedalāmies jau otro gadu, un tas mūsu ģimenē ir gaidīts pasākums. Meitai sports skolā nav viena no mīļākajām stundām, taču šādi svētki ir iespēja izbaudīt sportošanas prieku un saprast, ka sports ir kas vairāk nekā skolā noteiktie normatīvi.  Tā ir aizraujoša brīvā laika pavadīšana, veselīga un ļoti daudzveidīga. Tas ir arī svaigs gaiss un laba pašsajūta. Tās ir lietas, ko svarīgi saprast jau kopš mazotnes, lai pieaugot rodas ieradums sportot. Man šķiet, ka Rimi bērnu diena ir arī iespēja smelties idejas un iedvesmu aktivitātēm visai vasarai,” iespaidos dalās Evelīna, deviņus gadus vecās Lattelecom Rīgas maratona Rimi bērnu dienas dalībnieces mamma.

“Šogad Rimi bērnu diena ir augusi - no maratona esam pārtapuši par veselu dienu, kur ģimenes var lieliski pavadīt laiku un vecāki var ne vien vērot savas atvases sportojam, bet darīt to visa ģimene kopā. Mums ir liels prieks, ka gadu no gada pieaug to cilvēku un ģimeņu skaits, kas arvien lielāku uzmanību pievērš veselīgam dzīvesveidam, turklāt ne vien virtuvē, bet arī sportojot. Rimi aktīvi iestājas par veseliem un laimīgiem bērniem Latvijā, tāpēc šodien mums bija svarīgi ne vien iepazīstināt bērnus ar skriešanu, bet parādīt to, cik daudz ir iespēju nodarboties ar sportu un pavadīt brīvo laiku aktīvi -  Ikviens var atrast sev tīkamu nodarbi aktīvai brīvā laika pavadīšanai. Ceram, ko šodien bērni ir atklājuši sev jaunus, iespējams, vēl neiemēģinātus sporta veidus un, iespējams, kāds no tiem kļūs arī par Latvijas ģimeņu ikdienas sastāvdaļu,” stāsta Inga Bite, SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Rimi Bērnu dienā bērni varēja skriet piecās trasītēs. Pašiem mazākajiem skrējējiem vecumā līdz trīs gadiem bija paredzēta mazā atrakciju trase. Mazie sportisti vecumā no trīs līdz pieciem gadiem skrēja 210 metrus garu trasi. Lielajiem - piecus līdz astoņus gadus vecajiem skrējējiem bija sagatavota 410 metrus gara distance. Savukārt vislielākajiem skrējējiem vecumā no 8 līdz 12 gadiem bija sagatavota 840 metrus gara trase.

Par godu bērnu sporta svētkiem turpat krastmalā tika organizēts koncerts, kur dziedāja vokālā studija Kukaiņi un Ainārs Ančevskis, vokālā studija Knīpas un Knauķi, bērnu popgrupa Podziņas, bērnu un jauniešu vokālais ansamblis Kolibri, Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas dziedošie audzēkņi un Madara Grēgere, vokālās studijas Tev un man audzēkņi. Bija iespēja arī vērot Color Point bērnu baleta un Deju studijas Padejosim? priekšnesums.

 

 

 

 

 

 


Populārākie raksti