Rimi Bērnu dienā rekordliels dalībnieku skaits – 20 000 mazu un lielu sportistu un atbalstītāju

19. Maijs, 2018
Sestdien, 19. maijā, Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienā pulcējies rekordliels dalībnieku skaits – ap 12 000 mazo sportistu un 8000 viņu vecāki un līdzjutēji.

No tiem 3 060 piedalījās Ģimeņu skrējienā, 3 491 reģistrējušies sešsimt metru garajā trasītē, 2 778 – trīssimt metru trasītē, bet 1 167 – trasītē pašiem mazākajiem sportistiem līdz 3 gadu vecumam. Paralēli skriešanai bērni visas dienas garumā iesaistās arī plašā programmā, kas veltīta Latvijas simtgadei.

Rimi Bērniem TV studijas tērzētavā Es esmu Latvija pasākuma apmeklētāji bērnu interešu izglītības centra Bērnu universitātes jauniešu vadībā par Latvijai būtisko sarunājas ar bijušo Valsts prezidentu Valdi Zatleru, žurnālistu Haraldu Burkovski, aktrisi Regīnu Devīti, hokejistu Jāni Spruktu, kā arī Rimi Bērniem ekspertiem Normundu Baranovski un Klāvu Smildziņu. Tāpat ikvienam mazajam apmeklētājam bija iespēja nodot savu sveicienu Latvijai, video sveicienā – Bērnu smaidi Latvijai.

Savukārt tie ziķeri, kam ar skriešanu nav gana, savus spēkus izmēģināja dažādos Latvijā populāros sporta veidos  – hokejā, boksā, fitnesā. Bērni apguva arī bungu spēli, brauca ar Indoor velosipēdiem, iemēģināja spēkus mobilajā virvju trasē Turies! un dejoja gan hip-hopu, gan tautas dejas.

Paldies visiem Rimi Bērnu dienas dalībniekiem!


Populārākie raksti