Rimi bērnu maratona apmeklētājus sagaida plaša sporta un atpūtas programma

12. Maijs, 2015

Jau šo sestdien, 16. maijā, 11. novembra krastmalā norisināsies lielākais bērnu pasākums Rīgā – Rimi bērnu maratons. Dalībai tajā ir pieteikušies nu jau vairāk nekā 6300 mazo skrējēju. Maratons norisināsies no plkst. 10.00 līdz 15.00 un starti notiks visa pasākuma laikā, tādēļ ģimenes var izvēlēties sev ērtāko pasākuma apmeklējuma laiku. Rimi bērnu maratona laikā būs iespējams ne vien kārtīgi izskrieties, bet arī piedalīties dažādās citās aktivitātēs un baudīt iemīļotu dziedātāju un vokālo kolektīvu priekšnesumus.

 

Rimi bērnu maratonā bērniem būs iespēja izmēģināt savus spēkus trīs dažādās distancēs – pašiem mazākajiem skrējējiem vecumā līdz 6 gadiem, kur starti norisināsies visu pasākuma laiku, lielākiem vecumā no 6 līdz 10 gadiem, kā arī vislielākajiem, kas ir vecāki par 10 gadiem. Abās grupās starts tiek dots ik pēc 30 minūtēm. Par muzikālo pavadījumu gādās tādi mūziķi kā Lauris Reiniks, Nikolajs Puzikovs ar bērnu popgrupu Podziņas, vokālā studija Kukaiņi un Māris Grigalis, kā arī vokālā studija Knīpas un knauķi, un citi iemīļoti dziedātāji.

 

Rimi bērnu maratona skatuves programma:

10:00 Lienes Šomases dziedošie audzēkņi

10:30 RLB vokālā studija „Knīpas un Knauķi"

10:50 Hip Hopa priekšnesums - deju studija „Padejosim?"

11:00 Nikolajs Puzikovs un bērnu popgrupa „Podziņas"

12:00 Lauris Reiniks

12:20 LIDO Pasaku tēlu izklaides programma bērniem

12:30 vokālā studija „Kukaiņi" un Māris Grigalis

13:30 bērnu popgrupa „Nando"

14:15 RLB vokālā studija „Knīpas un Knauķi"

 

Pirms vai pēc skrējiena būs iespēja izbadīt arī citas aktivitātes, kas būs pieejamas turpat 11. novembra krastmalā. Piemēram, Nordea Finanšu fitnesa zonā DCH studijas treneri vadīs aizraujošas sporta nodarbības bērniem un vecākiem, piemēram, jogu bērniem un māmiņām, stājas uzlabošanas un dziļo muskuļu nostiprinošos treniņus, kā arī vingrošanu ar bumbu, stiepšanos un citus fiziskās formas uzlabošanai noderīgus treniņus. Savukārt Sporta Laboratorijas ārsti sniegs konsultācijas arī par bērnu stāju, fizisko slodzi un skriešanas tempu, kā arī palīdzēs atsildīties pēc skrējiena.

 

Sīkāka Nordea Finanšu fitnesa zonas programma:

10.00 Uzmundrinošā rīta joga

10.30 Treniņš - rotaļas vismazākajiem

11.00 Stiepšanās bērniem ar vecākiem

11.30 Joga bērniem

12.00 Vingrošana ar bumbu bērniem ar vecākiem

12.30 Stājas uzlabošanas treniņš bērniem

13.00 Joga māmiņām

13.30 Stiepšanās pēc skrējiena

14.00 Spēka treniņš ar savu svaru

14.30 Dziļo muskuļu nostiprinošais treniņš

 

Tie, kas vēlēsies mierīgāku atpūtas brīdi, būs, laipni gaidīti Rimi Gardēžu teltī, kur paši mazākie varēs pavadīt laiku, darbojoties radošajā darbnīcā. To vadīs Rimi Gardēži, Latvijā pazīstami pavārmākslas mākslinieki – Signe Meirāne, Normunds Baranovskis, Mārtiņš Sirmais un Liene Zemīte. Kopā ar viņiem mazajiem būs iespēja atvilkt elpu un nodoties zīmēšanai, krāsošanai un citām aktivitātēm.

 

Lattelecom bērnu kino zona gaidīs mazākus un lielākus kino cienītājus uz kopīgiem multfilmu seansiem visas dienas garumā. Savukārt Apovit SmartKidz zonā bērniem visu dienu būs iespēja iesaistīties radošajās darbnīcās – apgleznot sejiņas, krāsot un veidot koka lelles un papīra maskas. Turpat mazajiem būs iespēja iziet Sajūtu taku, paļaujoties tikai uz savām maņām un sajūtām.


Populārākie raksti