Rimi būs pieejama jaunā cukini, zirnīšu un biešu raža

15. Jūlijs, 2010

Šīs nedēļas laikā Rimi sortiments tiek papildināts ar četriem jauniem, Latvijā audzētiem dārzeņiem. Veikalu plauktos būs nopērkama jaunā pašmāju cukini, zaļo zirnīšu, galda biešu un konusveida kāpostu raža. Jauno ražu Rimi veikaliem piegādā kooperatīvā sabiedrība “Mūsmāju dārzeņi”, kas apvieno deviņas zemnieku saimniecības, kā arī septiņi citi Latvijas uzņēmumi. Kilograms pirmo pašmāju galda biešu maksās Ls 0.42, cukini Ls 0.59, savukārt zaļajiem zirnīšiem pākstīs cena būs Ls 1.75. Katrai nākamajai dārzeņu ražai cena būs ievērojami zemāka.

Līdz ar jaunās, šīs vasaras ražas ienākšanos, katru nedēļu Rimi veikalu plaukti tiek papildināti un pārdošanā nonāk dažādi Latvijā audzētie dārzeņi, garšaugi un ogas. Šobrīd Rimi veikalos pieejams plašs jauno pašmāju dārzeņu un ogu klāsts, kopumā vairāk nekā 30 dažādi produkti. Jau tagad Rimi sortimentā atrodami dažāda veida salāti un kāposti, loki, dilles, spināti, kolrābji, topinambūri, tomāti, dažāda veida gurķi, kolrābji, brokoļi, kabači, kartupeļi, sīpoli, ziedkāposti, kā arī gailenes.

No nākamās nedēļas Rimi veikalos varēs iegādāties arī jaunos burkānus, kā arī Latvijā audzēto jauno ogu ražu – upenes, kā arī sarkanās un baltās jāņogas. Savukārt jūlija beigās gaidāms lielogu melleņu pievedums. Ogas Rimi veikaliem tiks piegādātas no Latvijas bioloģiskajām saimniecībām.
 


Populārākie raksti