Rimi Dole iegūst jaunu veidolu

16. Decembris, 2010

Vakar, 15. decembrī, pēc rekonstrukcijas durvis pircējiem vēra Rimi lielveikals t/c Dole. Šis veikals ir īpašs ne tikai ar to, ka tagad pircējus priecēs kā jaunā koncepta Rimi lielveikals, bet arī tālab, ka šis ir pats pirmais Latvijā atklātais modernais lielveikals ar Rimi vārdu, kas Latvijas iedzīvotājiem deva iespēju iepazīt pilnīgi citādāku, modernāku, uz klientu ērtībām orientētu pašapkalpošanās tipa lielveikalu.

Savas pastāvēšanas laikā veikals un tā kolektīvs ir piedzīvojis daudz pārmaiņu, trīs reizes notikušas zīmola un veikala vizuālā iekārtojuma un koncepta pārvērtības, arvien mainoties un ejot līdzi laikam.

Rimi Dole vadītāja Natālija Turs stāsta, ka veikala rekonstrukcija noritējusi ļoti veiksmīgi: “Veikals šobrīd ir pilnībā pārvērties, ir mainījies ne tikai tā dizains, bet arī visas iekārtas, mēbeles, preču izvietojums atbilstoši jaunajam konceptam. Arī klienti novērtē veikala jauno izskatu.” Esam gandarīti, ka šobrīd Rimi lielveikalā Dole joprojām strādā trīs darbinieki, kas šeit darbojas jau kopš veikala atklāšanas.


Šādi veikals izskatījās 1997. gadā


Pēc zīmola maiņas 2005. gadā


Pircēji steidz iepazīties ar jaunā veikala iekārtojumu un atrast labākos un izdevīgākos piedāvājumus.


Pateicoties ļoti izdevīgajai cenai, viena no top precēm bija vistas fileja, dažu stundu laikā pircēji iegādājās 2 tonnas vistas filejas, savukārt šodien aptuveni tāds pats pieprasījums bija pēc laša.

Aicinām arī jūs apmeklēt Rimi lieveikalu Dole!


Populārākie raksti