Rimi e-veikala piegādes un Rimi Drive – tagad arī Liepājā

07. Decembris, 2021
Augot pircēju pieprasījumam un iepirkšanās aktivitātei, Rimi pastāvīgi paplašina e-veikala piegādes areālu un pirmo reizi piedāvā iespēju saņemt e-veikalā izdarītos pirkumus ārpus Rīgas un Pierīgas.

No 7. decembra e-veikals – piegādes un Rimi Drive būs pieejams arī Liepājā: Rimi Drive stāvvietas atradīsies TC Ostmala pazemes stāvvietā, un Rimi Ostmala tiks komplektēti arī e-veikalā izdarītie pirkumi Liepājas pilsētai.

Rimi e-veikalā iespējams iegādāties gan pārtiku, gan sadzīves preces, saņemot sagatavoto pirkumu grozu Rimi Drive jau pat pēc 2h vai ar piegādi mājās jau tajā pašā dienā. Iepirkties e-veikalā iespējams arī ar Rimi mobilās lietotnes palīdzību. Liepājā par e-veikala pirkumu komplektēšanu rūpēsies līdz 20 Rimi e-komercijas darbinieku.

“Kaut arī vissvarīgākā preču grupa e-veikalā ir ikdienas pārtikas produkti, vienlaikus redzam arvien pieaugošu pircēju pieprasījumu pēc jauniem, interesantiem produktiem gan pārtikas, gan nepārtikas segmentā. Tāpēc Rimi e-veikala sortiments tiek pastāvīgi paplašināts, uzturot nemainīgi augstu kvalitāti no preču komplektācijas līdz nodošanai pircējam, lai katrs pircējs varētu ērti iegādāties pašu labāko un savam dzīvesstilam nepieciešamo. Ne velti Rimi e-veikalā atgriežas vairāk nekā 80% pircēju, kas to kaut reizi ir izmēģinājuši,” stāsta Rimi Latvia e-komercijas direktors Didzis Kirstuks.

Viena no galvenajām ērtībām, ko nodrošina e-veikals, ir iespēja iegādāties vairāk produktu vienā reizē; daudzi pircēji apvieno iepirkšanos e-veikalā ar jaunu recepšu izmēģināšanu, tās ne tikai aplūkojot, bet uzreiz arī liekot grozā nepieciešamos produktus. TOP pirktākie produkti Rimi e-veikalā ir svaigie augļi un dārzeņi.

Kopumā divu darbības gadu laikā Rimi e-veikalam uzticas arvien vairāk pircēju: ik nedēļu e-veikalu apmeklē vidēji 60 000 lietotāju.

Savukārt darbinieku skaits audzis divas reizes, un šobrīd Rimi e-veikalā strādā ap 300 darbinieku. E-veikala autoparks palielinājies vairāk nekā trīs reizes un papildināts ar specializētu, kvalitatīvi aprīkotu transportu vairāk nekā viena miljona eiro vērtībā. Tāpat, salīdzinot ar darbības sākuma posmu, atklāti nu jau septiņi jauni Rimi Drive un mājas piegāžu komplektēšanas centri, kas izbūvēti Rimi hipermārketos. Lielākā daļa investīciju ieguldīta speciālās, tikai e-veikalam paredzētās noliktavās ar atbilstošiem temperatūras režīmiem, kurās pirms piegādes vai izsniegšanas klientiem tiek uzglabāti jau nokomplektētie pasūtījumi, t. sk. produkti ar augstām prasībām pret uzglabāšanas temperatūru (zivis, maltā gaļa u. c.). 

“Kvalitāte ir viena no Rimi prioritātēm, un atbilstošas temperatūras režīmu nodrošināšana visā e-veikala piegādes ķēdē no veikala līdz pirkuma izsniegšanai pircējiem pastāvīgi ir mūsu darbības fokusā. Tas nozīmē, ka pasūtījumi, kas ir nokomplektēti, tiek uzglabāti īpaši izbūvētās noliktavās ar atbilstošiem temperatūras režīmiem, bet piegāžu transports ir aprīkots ar paaugstinātu siltumizolāciju un aukstuma iekārtām, kādas līdz šim Latvijā izmantojuši pārsvarā tikai medicīnisko preču tirgotāji,” skaidro Didzis Kirstuks.

Sekojot pircēju pieprasījumam, Rimi ir attīstījis plašāko tās pašas dienas piegādes areālu Latvijā, pirmoreiz izejot ārpus Rīgas un Pierīgas reģiona. Rimi e-veikala piegādes šobrīd pieejamas Rīgā, Jūrmalā, Mārupē, Jelgavā, Ķekavā, Ogrē, Saulkrastos, Zvejniekciemā un teritorijā starp šīm pilsētām, kā arī Liepājā.


Populārākie raksti