Rimi e-veikals paplašina preču saņemšanas veikalu tīklu

15. Aprīlis, 2020
Rimi turpina paplašināt e-veikala kapacitāti, un pircēju ērtībām tiek piedāvāta iespēja saņemt e-veikala pasūtījumu jau piecos “Pērc un saņem” punktos Rīgā.

No 15. aprīļa “Pērc un saņem” punkti tiek atvērti Rimi Mols un Rimi Olimpia veikalos, savukārt no 17. aprīļa pircēji tiek aicināti saņemt savu pasūtījumu arī Rimi Damme. Pirkumu saņemšanas punkti atrodas netālu no veikalu informācijas centriem. Ievadot pasūtījuma PIN kodu īpašā terminālī, Rimi darbinieks izsniegs sakomplektēto pasūtījumu. Kopumā Rimi e-veikala “Pērc un saņem” punkti būs pieejami jau piecos Rimi veikalos, tostarp arī Rimi Spice un Rimi Ozols.

“Rimi e-veikals savus pakalpojumus piedāvā no pērnā gada novembra nogales, šo nepilnu piecu mēnešu laikā mēs būtiski esam paaugstinājuši e-veikala jaudu. Noris darbs pie piegādes teritorijas paplašināšanas, pagājušajā nedēļā atvērām jau otro Rimi Drive, kurā pirkumus ir iespēja saņemt visu diennakti. Šī brīža apstākļos, kad pieprasījums pēc iepirkumiem interneta vidē būtiski pieaug, Rimi turpinās pircējiem piedāvāt jaunus risinājumus, kā ērti un ātri saņemt pārtikas produktus un ikdienai nepieciešamākās preces, paralēli nodrošinot plašu preču sortimentu, tostarp arī alkoholiskos dzērienus,” informē Rimi Latvia e-komercijas formāta direktors Didzis Kirstuks.

Jau mēnesi Rimi veikalos visā Baltijā pievērsta pastiprināta uzmanība higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai, sekojot valsts institūciju prasībām, kā arī iekšējām vadlīnijām. Šajā laika posmā tiek ievēroti papildu piesardzības pasākumi arī Rimi e-veikala darbībā. Visas Rimi e-veikala piegādes tiek veiktas līdz ēkas vai dzīvokļa ieejas durvīm. Piegādājot pasūtījumu, kurjeri ievēro 2 metru distanci ar piegādes saņēmēju. Tāpat Rimi e-veikala kurjeri izmanto cimdus un dezinfekcijas līdzekļus, kā arī tiek veikta biežāka piegādes automašīnas apkope un dezinfekcija.

Šobrīd e-veikalā veiktos pasūtījumus iespējams saņemt trīs veidos – pasūtīt piegādi uz mājām, saņemt pirkumus Rimi Drive pie t/c Ozols un t/c Spice, kā arī saņemt pirkumus “Pērc un saņem” punktos Rimi Ozols, Rimi Spice, Rimi Mols, Rimi Olimpia un no 17. aprīļa – arī Rimi Damme. Tāpat, nodrošinot arvien daudzveidīgākas iepirkšanās iespējas internetā, Rimi sadarbībā ar “Bolt Food”  piedāvā iespēju iegādāties pārtiku un sadzīves preces, veicot bezkontakta piegādi mājās no Rimi Alfa veikala.  

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku, kā arī ievērot karantīnu, atgriežoties no ārzemēm.


Populārākie raksti

Piedalies Lielajā talkā!
14. Aprīlis, 2024