Rimi e-veikals paplašinās Kurzemē un Zemgalē

11. Jūnijs, 2024
Izvērtējot augošo pieprasījumu pēc e-veikala pakalpojumiem reģionos un paplašinātā piedāvājuma juridiskām personām, Rimi e-veikals turpmāk divas reizes nedēļā veiks piegādes Pāvilostā, Iecavā un Bauskā.

Salīdzinot ar pagājušā gada pavasari, Rimi e-veikala pieprasījums audzis par vairāk nekā 10%. Šobrīd e-veikala piegādes teritorijas ir Rīga, Pierīga, Jūrmala, Jelgava un tās apkārtne, Ķekava, Ogre un Ogres novads, Saulkrasti, Zvejniekciems, Sigulda, Vangaži, Liepāja, Nīca, un tagad arī Pāvilosta, Bauska un Iecava.

Rimi e-veikalā iespējams iegādāties gan pārtiku, gan sadzīves preces, saņemot sagatavoto pirkumu grozu veikalā vai ar piegādi jau tajā pašā dienā, ja pirkums izdarīts no rīta. To novērtē gan fiziskas personas, gan juridiskie klienti, kuriem līdz ar dažādām atlaidēm tiek piedāvāta iespēja noformēt pēcapmaksas līgumu, kas kļūst par arvien pieprasītāku pakalpojumu. Šobrīd Rimi e-veikala piegādes izmanto jau vairāki simti uzņēmumu Latvijā.

Lai iepirkšanās pieredzi padarītu vēl patīkamāku, Rimi e-veikals sniedz dažādus labumus saviem klientiem.

- Ja vēl neesi izmēģinājis e-veikalu, tad saņem 25% atlaidi savam pirmajam e-veikala pirkumam ar kodu LAINOTIEK

- Katru trešdienu saņem 15% atlaidi visiem dārzeņiem, augļiem un ogām.

- Kā arī mēneša kuponi izdevīgiem ikdienas pirkumiem visiem pastāvīgajiem klientiem.

Rimi e-veikals ir sagatavojis arī piedāvājumu juridiskajiem klientiem:

- 7% atlaide pirkumu grozam un dāvanā sula

- Trīs dāvanas pirkumam virs 100 eur

Uzzini vairāk šeit!

“Viena no galvenajām ērtībām, ko nodrošina e-veikals, ir iespēja iegādāties vairāk produktu vienā reizē; daudzi pircēji apvieno iepirkšanos e-veikalā ar jaunu recepšu izmēģināšanu, tās ne tikai aplūkojot, bet uzreiz arī liekot grozā nepieciešamos produktus. E-veikala klientu loks ir visplašākais, piemēram, ģimenes, kas grib ietaupīt laiku, pasūtot produktus attālināti ar piegādi līdz namdurvīm, lai nebūtu jāraizējas par regulāru lielo pirkumu nogādi līdz mājām. Tāpat piegādi novērtē arī jaunie speciālisti, kā arī seniori, kuriem piegāde ir bez maksas un kur klientu skaits, salīdzinot ar šī gada sākumu, ir pat dubultojies,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

“E-veikalu arvien biežāk izmanto arī juridiskas personas, piemēram, lai nodrošinātu regulāru svaigu augļu vai dārzeņu piegādi biroja darbiniekiem vai svaigu dārzeņu piegādi restorānam.” 

Šobrīd Rimi e-veikala piegādes izmanto jau tūkstošiem klientu, kā arī vairāki simti uzņēmumu Latvijā.

 

Pasūti tūlīt


Populārākie raksti