Rimi Express Ģertrūde ielā kļūst par Rimi Mini

11. Novembris, 2020
Trešdien, 11. novembrī, tiek atvērts jauns Rimi Mini veikals Rīgā, Ģertrūdes ielā 66, kas tika konvertēts no Express uz Mini formātu.

Tas ir līdz šim mazākais Rimi Mini Latvijā – tirdzniecības zāles platība ir tikai 220 kvadrātmetru liela. Tomēr arī šajā veikalā darbosies divas pašapkalpošanās kases, būs pieejams kafijas automāts un svaigi ceptas maizītes (bez atpūtas zonas). Jaunais Rimi Mini Ģertrūde nodrošinās darbavietas 15 darbiniekiem. Neskatoties uz mazo platību, Rimi Mini Ģertrūde tiks nodrošināti visi drošības pasākumi, tāpat kā visos pārējos Rimi veikalos.

Kā visos jaunajos vai pārveidotajos veikalos, arī šajā izmantots energoefektīvs un videi draudzīgs LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% apgaismojumam nepieciešamās elektrības, kā arī īpašas aukstumsistēmas, kas nodrošina energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

“Pārveidojot šo Rimi Express par Rimi Mini, šajā veikalā  nodrošinām klientiem plašāku sortimentu un ērtāku iepirkšanās pieredzi tuvu mājām. Neraugoties uz mazo izmēru, tajā tomēr ir pieejams viss svarīgākais, kas nepieciešams svaigām, gardām un veselīgām maltītēm,” uzsver SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Rimi Mini Ģertrūde gaidīs klientus no 8:00 līdz 22:00.

Visos Rimi veikalos tiek stingri ievērotas iekšējās vadlīnijas, pievēršot pastiprinātu uzmanību drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai. Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Atgādinām, ka, apmeklējot tirdzniecības vietas, pircējiem jālieto dezinfekcijas līdzekļi un mutes un deguna aizsegs, jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem un darbiniekiem, pēc iespējas jāapmeklē veikals laikā, kad ir mazāka cilvēku plūsma, un jāiepērkas atbildīgi, uz veikalu nākot vienam un ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

No pirmdienas, 9. novembra, papildus jau iepriekš ieviestajiem drošības pasākumiem un informatīviem materiāliem pie ieejas visos Rimi veikalos ir izvietotas norādes par pieļaujamo pircēju skaitu veikalā vienlaicīgi, nodrošinot katram pircējam vismaz 10 kvadrātmetrus no publiski pieejamās telpas. Turklāt ir samazināts arī iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā netiek ielaisti.


Populārākie raksti