Rimi gada laikā atver septiņus zemnieku lauku labumu veikalus „Klēts”

06. Decembris, 2012

Novērtējot pircēju pieprasījumu un vēlmi uzturā arvien vairāk lietot pašmāju ražojumus, Rimi gada laikā sadarbībā ar lauku labumu tirgotāju SIA Rāmkalnu serviss ir atvēris septiņus zemnieku produkcijas veikalus „Klēts”, kas veiksmīgi darbojas Rimi hipermārketos: t/c Spice, t/p Alfa, t/c Damme, t/c Azur, t/c Mols, kā arī Rimi hipermārketos Pulkveža Brieža un Biķernieku ielā. Tajos pircējiem ir iespēja iegādāties ap 2000 dažādu pārtikas produktu un nepārtikas preces no vairāk nekā 120 zemnieku saimniecībām visā Latvijā.

Atzīmējot zemnieku produkcijas veikaliņu Klēts gada jubileju, 7., 8., un 14. decembrī ikvienam Rimi hipermārketu t/c Spice, t/p Alfa un t/c Mols apmeklētājam būs iespēja ne tikai nogaršot iecienītāko produkciju, bet arī tikties ar pašiem ražotājiem – SIA Meduspils vadītāju Jāni Vainovski, SIA Ādažu desu darbnīca vadītāju Mārtiņu Sauku, z/s Rāmkalni vadītāju Mārtiņu Paulu, z/s Vecsiljāņi vadītāju Ievu Midegu, SIA Vīns.lv vadītāju Normundu Labrenci, SIA Līgatnes Vīna darītava pārstāvi Sintiju Vanagu. Turklāt ikvienam apmeklētājam būs iespēja baudīt muzikālus priekšnesumus.

“Pircēju iecienītie zemnieku produkcijas veikaliņi Klēts ne tikai stiprina uzņēmuma sadarbību ar vietējiem ražotājiem, bet arī padara pašmāju zemnieku produkciju pieejamāku plašam pircēju lokam. Līdz ar pirmā lauku labumu veikaliņa Klēts atvēršanu Rimi hipermārketā t/c Spice, ievērojami augusi pircēju interese un pieprasījums pēc pašmāju zemnieku ražojumiem. Īpaši iecienīts ir svaigās pārtikas piedāvājums – gan piena un gaļas, gan arī graudaugu produkti,” stāsta SIA Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Karīna Jermušs. „Šī patiesi ir unikāla iespēja pircējiem iegādāties mūsu pašu zemnieku ražojumus septiņas dienas nedēļā!”, skaidro K. Jermušs.

Zemnieku veikaliņi Klēts piedāvā visplašāko lauku labumu klāstu – gan kvalitatīvus un ļoti garšīgus gaļas izstrādājumus, gan lauku pienu, sviestu, biezpienu, kā arī miestiņu, kas tiek pildīts pudelēs uz vietas. Tāpat Klēts piedāvājumā ir arī dažādi dārzeņi, saldētas ogas, medus, maize, zāļu tējas un vīns. Klēts sortimentā pircējiem pieejami arī, piemēram, medījumi, jēra gaļa, kā arī bioloģiskā jaunlopa gaļa un bērzu sulas vīns. Veikala telpās regulāri tiek rīkotas degustācijas, un daudzus no piedāvājumā esošajiem produktiem pirms pirkuma veikšanas ir iespējams turpat veikalā arī nogaršot.
„Veidojot Klēts tīklu, vēlējāmies pircējiem nodrošināt Latvijas vietējo ražotāju vislabākos piedāvājumus. Tikai pateicoties sadarbībai ar Rimi, esam atvēruši durvis uz lielveikalu tīklu daudziem Latvijas vietējiem ražotājiem un zemnieku saimniecībām. Daļa no tiem ir spējuši paplašināt savu darbību un šobrīd piedāvā savu produkciju lielveikalu tīklā visā Latvijā. Gan vietējo ražotāju, gan arī pircēju interese par pašmāju produktiem pierāda to, ka šāda koncepta veikali ir nepieciešami un tie ir jāattīsta,” stāsta zemnieku veikala Klēts mazumtirdzniecības tīkla vadītājs Krišs Ozoliņš.

Klēts gada jubilejas pasākumi un gardumu degustācijas notiks:

7. decembrī no plkst. 17:00 līdz 20:00 Rimi hipermārketā t/c Spice
8. decembrī no plkst. 12:00 līdz 15: 00 Rimi hipermārketā t/p Alfa
14. decembrī no plkst. 17:00 līdz 20:00 Rimi hipermārketā t/c Mols


Populārākie raksti