Rimi Gardēdis Mārtiņš Sirmais darba dienu vakaros gatavos maltīti Facebook tiešraidē

20. Marts, 2020
Rimi Gardēdis Mārtiņš Sirmais no piektdienas, 20. marta, darba dienu vakaros plkst. 18.00 gatavos Facebook tiešraidē “Vakariņas Rimi virtuvē kopā ar Mārtiņu Sirmo”. 

Šī būs iespēja ikvienam gatavot pašam savā virtuvē Rimi Gardēža vadībā un uzdot jautājumus tiešsaistē Mārtiņam Sirmajam.

“Lai gan daudzās jomās dzīve ir nolikta uz bremzēm, mums visiem joprojām gribas ēst. Un kāpēc gan, lai to nedarītu garšīgi un interesanti arī neierastos apstākļos! Tas ir arī labs veids, kā iztukšot pārtikas uzkrājumus un neizmest produktus atkritumos. ” stāsta Mārtiņš Sirmais. Viņš arī norāda, ka šī nebūs parasta pārraide, kuru noskatīties, sēžot dīvānā: “Vakariņas Rimi virtuvē kopā ar Mārtiņu Sirmo” ir iespēja darba dienu vakaros plkst. 18.00 stundas laikā kopā pagatavot vakariņas, kā arī uzdot Mārtiņam jautājumus un klausīties interesantus stāstus.

Pirmās tiešraides tēma – rīsi! “Mēs visi zinām, ka rīsus var vārīt, bet cik tad ilgi ēdīsi vārītus rīsus. Tāpēc esmu izvēlējies dažas foršas receptes, ar ko atsvaidzināt savu rīsu repertuāru. Tā kā pašlaik nevaram fiziski ceļot, piedāvāju nelielu ceļojumu pa dažādu valstu nacionālajām virtuvēm,” atklāj Rimi Gardēdis.

20. marta pārraides receptēm nepieciešami šādi produkti:

  • rīsu tacos: rīsi, kviešu milti, piens, ūdens, cepamais pulveris, sāls;
  • rīsu falafels: rīsi, kviešu milti, konservētas pupiņas, pētersīļi, citrons, eļļa, koriandrs, kumīns;
  • rīsu tabulē: rīsi, tomāti, gurķis, pētersīļi, sezama sēkliņas, citrons vai laims, olīveļļa, čili;
  • rīsu poke (pokijs): rīsi, kāposts, avokado, lasis, konservēts tuncis eļļā, kukurūza, pētersīļi, lociņi;
  • rīsu piens: rīsi, medus, ūdens, piens;
  • rīsu pankūkas: rīsi, kviešu milti, olas, piens, medus, melleņu ievārījums.

Tiešraides notiks @mansrimi Facebook lapā darba dienās plkst. 18.00. Pirms tam turpat tiks publicētas receptes, lai ikviens varētu laikus sagatavot nepieciešamos produktus, kas lielākoties meklējami virtuves skapīšos, ledusskapī un pieliekamajā.


Populārākie raksti