Rimi hipermārketā Pulkveža Brieža ielā 30. martā tiek atvērts otrais zemnieku produkcijas veikaliņš Klēts

30. Marts, 2012

Ņemot vērā pircēju interesi un vēlmi iegādāties Latvijā audzētus un ražotus produktus, Rimi hipermārketā Pulkveža Brieža ielā (adrese: P. Brieža iela 33a, Rīgā) sadarbībā ar lauku labumu tirgotāju SIA Lauku Rudzupuķe atvērts jau otrais zemnieku produkcijas veikaliņš Klēts. Tajā Rimi pircējiem būs iespēja iegādāties gandrīz 1000 dažādus produktus, ko piegādās vairāk nekā 75 zemnieku saimniecības no visas Latvijas. Jaunatvērtā zemnieku veikaliņa Klēts platība ir apmēram 70m2, tajā kopumā nodrošinātas 4 jaunas darba vietas.

Piedāvājot mazajām zemnieku saimniecībām unikālu iespēju pārdot savu produkciju hipermārketā, kas citādi nebūtu iespējams, Rimi ne tikai paver iespēju plašākai tirgus apguvei, bet arī papildina savu sortimentu ar augstākā labuma pašmāju gardumiem. Zemnieku veikaliņš Klēts piedāvā visplašāko lauku labumu klāstu – gan kvalitatīvus un ļoti garšīgus gaļas izstrādājumus no laukos augušiem dzīvniekiem, gan lauku pienu, sviestu, biezpienu, kā arī lauku miestiņu, kas tiek pildīts uz vietas pudelēs pavisam svaigs. Tāpat Klēts piedāvājumā ir arī dažādi dārzeņi, saldētas ogas, medus, maize, zāļu tējas un vīns. Klēts sortimentā pircējiem pieejami arī, piemēram, medījumi, jēra gaļa, kā arī bioloģiskā jaunlopa gaļa un bērzu sulas vīns. Veikala telpās plānots regulāri  rīkot produktu degustācijas, un daudzus no piedāvājumā esošajiem produktiem pirms pirkuma veikšanas ir iespējams turpat veikalā arī nogaršot.

No gaļas produkcijas Klētī būs iespējams iegādāties, piemēram, SIA Rāmkalni Serviss gaļas izstrādājumus, tostarp arī pelmeņus. Piedāvājumā būs arī SIA Sidrabjērs augstākās kvalitātes jēra gaļa un z/s Jaunliepas savvaļā augušie broilercālīši un pīles. Savukārt dārzeņu un dažādu pavasara zaļumu sortimentā pircējiem būs pieejami z/s Eicēni un zemnieku kooperatīva Zaļais Grozs bioloģiskie dārzeņi un zemnieka Jāņa Bērziņa audzētā produkcija, kuru īpaši novērtējuši arī galvaspilsētas labākie restorāni.

Savukārt stiprāko dzērienu sortimentā būs pieejams SIA Abula ražotais Brenguļu alus, kā arī SIA Alus nams raudzētais alus Brālis. Vīna cienītājus iepriecinās SIA Sula Latvijas lepnums – vīns no bērzu sulām, SIA Līgatnes vīna darītava upeņu vīns, kā arī z/s Ozoliņi ražotais mājas vīns Dzidris. Plānots, ka sortiments ik pa laikam tiks papildināts ar jauniem produktiem, piemēram, ar baltām lauku olām uz Lieldienām, dažādiem gaļas produktiem, kā arī Latvijā ražotiem bioloģiskajiem bērnu biezenīšiem.

Izrādot atbalstu Latvijas mazajām zemnieku saimniecībām, kā arī rūpējoties par pārtikas produkcijas daudzveidību, kvalitāti un mainību, pirmais zemnieku produkcijas veikaliņš Klēts pērnā gada rudenī tika atvērts Rimi hipermārketā t/c Spice. Tādējādi Rimi kļuvis par pirmo no pārtikas lielveikaliem Latvijā, kas īsteno konceptu veikals veikalā.

“Mēs redzam, ka pircēji patiesi novērtē iespēju iegādāties savā ziņā ekskluzīvu Latvijā ražotu produkciju. Tāpēc Rimi un zemnieku sadarbības paplašināšana, atverot jau otro zemnieku produkcijas veikaliņu Klēts, ir likumsakarīgs un loģisks solis. Lai Latvijas zemnieku ražoto produkciju padarītu pieejamāku arvien lielākam pircēju lokam, jau tuvākajā laikā plānojam attīstīt zemnieku veikaliņu tīklu, atverot Klēti arī Rimi hipermārketā t/p Alfa,” par nākotnes plāniem stāsta SIA Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.

Rimi pircēji atzinīgi novērtējuši zemnieku veikaliņa Klēts produkciju. “Līdz šim starp pirktākajiem Klēts t/c Spice produktiem ierindojami dažādi gaļas un piena produkti. Taču pircēji ļoti iecienījuši arī Rāmkalnos gatavoto produkciju – it sevišķi žāvētās vistas, aknu pastēti, augļu un ogu sukādes, kā arī dažādu sēklu našķus. Tāpat pircēji atzinīgi novērtējuši izlejamo pienu, krējumu un sveramo biezpienu un sviestu no Straupes, fasēto krējumu un biezpienu no Dundagas, izlejamo Brenguļu alu, kā arī maizi, miltus, medu, sulas, makaronus, tējas, dažādus cepumus, našķus un garšvielas,” par Klēts t/c Spice darbību stāsta SIA Lauku Rudzupuķe valdes loceklis Kaspars Timermanis.

Lauku labumu veikaliņš Klēts Rimi hipermārketā Pulkveža Brieža ielā darbosies katru dienu no plkst. 8:00 līdz 23:00. Zemnieku piedāvātajai produkcijai cenas būs atbilstošas produkta kvalitātei. Turklāt pircējiem tiks piedāvātas dažādas akcijas un regulāras gardumu degustācijas.


Populārākie raksti