Rimi iegūst 8. vietu Latvijas mīlētāko zīmolu topā

19. Septembris, 2012

Vakar, 18. septembrī, koncertzālē Palladium notika Latvijas Mīlētāko zīmolu topa balvu pasniegšana. Šogad šī topa kopvērtējumā Rimi Latvia ieņem astoto vietu, vienlaikus Rimi šogad ir atzīts par mīlētāko starp mazumtirdzniecības uzņēmumiem. Savukārt pirmo vietu Latvijas Mīlētāko zīmolu topa kopvērtējumā jau trešo gadu pēc kārtas ieņem Google.
Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs, stāstot par Rimi panākumu formulu, uzsver: ‘’Cena + Kvalitāte + Attieksme – tā mēs, Rimi, esam definējuši savu panākumu formulu. Līdzās augstajai kvalitātes latiņai, investīcijām veikalu labiekārtošanā, labam apkalpošanas līmenim Rimi vienmēr patur prātā cenas faktoru un meklē iespējas par izdevīgu cenu piedāvāt lielisku iepirkšanās pieredzi. Ik dienas savos veikalos piedāvājam akcijas cenas vairāk nekā 1000 precēm, turklāt šogad esam īstenojuši cenu samazināšanas programmu "Cena lejā", samazinot regulārās cenas virknei preču grupu. Mūsu kvalitātes standarti un cenas attiecība uzskatāmi ir materializējusies arī Rimi privātās preču zīmes produktos”.
Pozitīvas asociācijas ar Rimi zīmolu rada arī citas mūsu aktivitātes. Tā, piemēram, esam apzinājuši savu lomu sabiedrības veselības veicināšanā, tāpēc par mērķi izvirzām izglītot sabiedrību par veselīgu pārtiku un veicināt veselīgu produktu pārdošanas īpatsvaru. Gada sākumā aizsākām veselīgas ēšanas kustību Aikāgaršo, atbalstām TV kulinārijas raidījumus, iedvesmojot cilvēkus gatavot mājās pēc to receptēm, esam viens no pastāvīgajiem Nordea Rīgas maratona atbalstītājiem.

Saikni ar pircējiem ļauj veidot arī sociāli aktīvā pozīcija - esam uzticami partneri virknē labdarības akciju, kas mērķētas rūpēties par mazāk aizsargātajām sabiedrības grupām. Atbalsts bērniem, kas nonākuši grūtībās, produkti zupas virtuvēm, dzīvnieku patversmēm. Mēs kā uzņēmums tiecamies nest taustāmu pienesumu vietām un pilsētām, kur atrodas mūsu veikali.


Svinīgajā pasākumā Rimi Latvia pārstāvēja biznesa kontroles vadītāja Kristīne Miezīte (pirmajā rindā, trešā no labās puses)


Populārākie raksti