Rimi iegūst Izcila darba devēja DNS balvu

16. Maijs, 2017
                             

Rimi Latvia konkursā Izcila darba devēja DNS ir ieguvis galveno balvu nominācijā Kultūras un vērtību izmantošana organizācijas procesos par uzņēmuma vērtību ieviešanas projektu. Šī projekta laikā Rimi, īstenojot dažādas aktivitātes uzņēmuma darbiniekiem, ieviesa trīs vērtības – vienkāršību, aizrautību, uzņēmību.

Balva tika pasniegta Izcila darba devēja DNS 2017 konferencē, kas 11. maijā norisinājās Riga Islande Hotel telpās. Konkursu un pieredzes apmaiņas konferenci jau ceturto gadu pēc kārtas rīko atlases kompānija Eiro Personāls, vēršot uzmanību uz reāliem uzņēmumu stāstiem – projektiem, no kuriem gūt idejas par sava uzņēmuma darbinieku piesaistīšanu, iesaistīšanu, novērtēšanu un atbalstīšanu.

Šogad konkurss norisinājās piecās kategorijās: Atlases mārketings, Kultūras un vērtību izmantošana organizācijas procesos, Novērtēšana un attīstība, Darba un privātās dzīves līdzsvars, Gamification (spēļošana), kurās kopā tika iesniegti 26 projekti no 22 uzņēmumiem. Rimi konkursā pieteica un konferencē dalījās ar pieredzes stāstiem divās kategorijās – Atlases mārketingā ar jaunā darba devēja tēla ieviešanas projektu un Kultūras un vērtību izmantošanā organizācijas procesos ar uzņēmuma vērtību ieviešanas projektu.

 


Populārākie raksti