Rimi iegūst personāla vadības Gada Projekta balvu

30. Septembris, 2016
            

Latvijas Personāla vadīšanas asociācija (LPVA) savu augstāko novērtējumu personāla vadības jomā šogad piešķīrusi SIA Rimi Latvia, līdz ar to, Rimi vērtību ieviešanas projekts atzīts par labāko projektu Latvijā. Balva tika pasniegta 28. septembrī, 6. ikgadējās personāla un darba tiesību konferences laikā.

Augsti novērtētā projekta laikā Rimi aktualizēja un ieviesa trīs vērtības – vienkāršība, aizrautība, uzņēmība. Starp projekta aktivitātēm bija izglītojoši semināri un komandas veidošanas pasākumi, kas ietvēra ap 5000 darbinieku.  Darbinieki arī novērtēja savus kolēģus, vairāku mēnešu garumā balsojot par tiem, kuri visvairāk izceļas ar kādu no šīm vērtībām.

Rimi Latvia apmācību vadītāja Sanita Kļaviņa, kura bija galvenā šī projekta virzītāja un ieviesēja stāsta: “Esam gandarīti par paveikto, jo Rimi darbinieki aktīvi iesaistījās aktivitātēs, kas sekmējās ar veiksmīgāku komandas darbu, uzlabotu darba vidi un darbinieki apmierinātību ne tikai uz projekta laiku, bet arī ilgtermiņā. Rimi vērtību ieviešanas process parādīja, ka skaidri noformulētas uzņēmuma vērtības padara darbinieku ikdienu vienkāršāku, jo viņi zina, kādi ir Rimi mērķi, un ar vērtību palīdzību saprot, kā tos labāk īstenot.”

LPVA ir izveidota, lai veicinātu personāla vadīšanas popularitāti Latvijā un parādītu efektīva personāla vadīšanas darba pozitīvo ietekmi uz uzņēmumu veiksmīgu darbību. LPVA biedri ir uzņēmumi, kuri pārstāv visdažādākās nozares, sākot no pārtikas tirdzniecības un beidzot ar komunikācijas, medicīnas, mediju un transporta nozarēm. Iepriekš Gada Projekta balvu saņēmuši arī tādi uzņēmumi, kā, piemēram Air Baltic Corporation, Lattelecom, Latvijas valsts meži u.c.
 


Populārākie raksti