Rimi ievieš lojalitātes karti Mans Rimi

11. Janvāris, 2011

Turpmāk iepirkties Rimi veikalos kļūs vēl izdevīgāk, jo tagad Rimi saviem pircējiem piedāvā iespēju kļūt par klientu kartes Mans Rimi īpašniekiem un izmantot šīs kartes sniegtās priekšrocības, iepērkoties Rimi veikalos visā Latvijā.

“Var teikt, ka cenas Rimi veikalos kļuvušas par 1% zemākas. Tā noteikti ir lieliska ziņa miljons cilvēkiem, kas ik nedēļu novērtē Rimi veikalu augsto kvalitāti un izdevīgās cenas”, saka Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Lai saņemtu lojalitātes karti un sāktu to lietot, pircējam ir jāaizpilda un jāiesniedz kasierim pieteikuma anketa. Turklāt pirmos divus mēnešus pircēji karti savā īpašumā varēs iegūt bez maksas.

Rimi klientu kartes īpašnieku galvenās priekšrocības būs īpašie produktu piedāvājumi un atlaides, iespēja uzkrāt Rimi naudu kartes uzkrājuma kontā 1% apmērā no kopējās pirkuma summas un atprečot līdz pat 99% no uzkrātās summas, veicot kārtējo pirkumu. Uzkrātā Rimi nauda būs derīga vienu gadu. Par īpašajiem preču piedāvājumiem būs iespēja uzzināt gan uz vietas veikalā, gan Rimi klientu avīzē un Rimi mājas lapā.

Pirkuma čekā tiks atspoguļota pilna informācija – cik nopelnīta “Mans Rimi” nauda par konkrēto pirkumu, cik atprečota un kāds ir kopējais Rimi naudas uzkrājums. Tāpat pircēji varēs izsekot līdzi piešķirto atlaižu apjomam, kas ir ticis piešķirts, pērkot īpašos produktu piedāvājumus ar klienta karti Mans Rimi. Par Rimi naudu nevarēs iegādāties alkoholiskos dzērienus un trešo pušu pakalpojumus, piemēram, tālruņu priekšapmaksas kartes.

Rimi Lietuva klientu lojalitātes karti ieviesa pagājušā gada septembrī, un tā jau uzrādījusi necerēti labu sniegumu, kas pierāda, ka klienti to ir novērtējuši ļoti atzinīgi. Nākotnē Rimi klientu kartes īpašnieki šo karti varēs izmantot, iepērkoties Rimi visās Baltijas valstīs.

Sīkāku informāciju par klientu karti var iegūt Rimi veikalos, kā arī zvanot Rimi klientu apkalpošanas centram pa bezmaksas tālruni 80000180.
 


Populārākie raksti