Rimi izveidojis īpašu gatavošanās testu pārdomātiem Līgo svētkiem

18. Jūnijs, 2009

Rimi aicina pārdomāt Jāņiem nepieciešamos pirkumus. Jāņus daudzi svin ārpus mājām un svētku rosībā viegli var piemirst paņemt līdzi kādu būtisku lietu. Tādēļ Rimi šogad ir izveidojis īpašu testu, lai ikviens pirms izbraukšanas no pilsētas varētu sagatavoties pārdomātiem un lustīgiem svētkiem.

"Mūsu novērojumi rāda, ka pirms Jāņiem cilvēki savus pirkumus izdara ļoti impulsīvi. Tādēļ šogad esam sastādījuši gatavošanās testu, kurš palīdzēs jāņubērniem iepirkties ar apdomu un organizēti, kā arī neaizmirst svarīgākās lietas," priecīgu līgošanu vēlot, stāsta Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

15 Rimi testa jautājumi lustīgai un pārdomātai līgošanai:

1. Kā svinēsim?
2. Kā pīsim vainagus un, kā izpušķosim svinību vietu?
3. Ko ēdīsim?
4. Kā pagatavosim ēdienus?
5. Kā kurināsim ugunskuru?
6. Ko dzersim?
7. Uz kā sēdēsim?
8. Kā atbaidīsim odus un ērces?
9. Ko darīsim, ja lietus līs kā pa Jāņiem?
10. Kā saglabāsim sausas kājas?
11. Ko darīsim, ja spīdēs saule?
12. Ko darīsim, ja būs auksts?
13. Kādas spēles spēlēsim?
14. Kādas dziesmas dziedāsim un, kā aplīgosim citus jāņubērnus?
15. Kur gulēsim?

Nedēļas nogalē ekskluzīvu svētku preču sortiments būs arī Rimi Dabas tirgū pie t/p Alfa un t/c Dole, kā arī t/c Mols pie Rimi veikala ieejas. Būs pieejamas koka rotaļlietas, linu somas un pat kļavu lapu cepures, protams, arī Jāņu zāles jebkurai gaumei, kā arī labākie Latvijas lauku gardumi.

Lai neko neaizmirstu paņemt līdzi, līgotājiem ieteicams izmantot Rimi iepirkumu sarakstu, kuru var atrast ikvienā Rimi veikalā pie kasēm.


Populārākie raksti