Rimi kase un iepirkumu ratiņi ceļo uz Venēciju

15. Maijs, 2023
Lielveikalu tīkla Rimi ikdienā gaidāms īpašs notikums: vienai no nesen rekonstruētā Rimi veikala Olimpia kasēm uzticēts godpilns uzdevums – kļūt par daļu no Latvijas paviljona “T/C Latvija” centrālajiem elementiem Venēcijas biennāles 18. starptautiskajā arhitektūras izstādē.

Ar Rimi atbalstu uz Venēciju devusies veikala kase līdz ar vairākiem iepirkumu ratiņiem, groziņiem, apgaismojuma objektiem un citiem veikala atribūtiem, palīdzot iedzīvināt lielveikala atmosfēru un gaisotni Latvijas paviljonā. Tas iekārtots 70 kvadrātmetru platībā Venēcijas Arsenāla vēsturiskajās izstāžu zālēs, kur savulaik atradās preču noliktavas, un šajā telpā būs iespējams atrast visu ikdienas dzīvei nepieciešamo “un vēl vairāk”.

“Arī ikdienā, redzot mūsu pircēju paradumus un izvēles, mēs atkal un atkal pārliecināmies, ka lielveikals – tā nav tikai iepirkšanās un produktu iegāde. Tas vienlaikus nozīmē arī jaunu garšu atklāšanu, dažādu pasaules virtuvju iepazīšanu, nebijušu sajūtu baudīšanu un pieredzes gūšanu, īpašu tradīciju iedibināšanu, sevis un citu iepriecināšanu un lutināšanu. Ceram, ka Latvijas paviljona viesi Venēcijas biennālē varēs ne vien izdzīvot šo lielveikala stāstu, bet arī kaut mazliet sajust iepirkšanās prieku, ko iespējams piedzīvot Rimi veikalos šeit, Latvijā,” saka Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

18. starptautiskā arhitektūras izstāde Venēcijā norisināsies no 20. maija līdz 26. novembrim, un Latvijas paviljona “T/C Latvija” meta autori ir arhitektu biroja “DEI ARH” veidotā komanda.


Populārākie raksti