Rimi katram maratonistam sarūpējis veselīgu uzkodu paku enerģijas atjaunošanai

18. Maijs, 2012

Atbalstot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī, lai stiprinātu Nordea Rīgas maratona dalībniekus pēc garās distances, Rimi ikvienam skrējējam pēc maratona finiša līnijas šķērsošanas nodrošinās veselīgo uzkodu paku. Tajā būs atrodams negāzēts ūdens Vichy Viva Sport, Zelta rieksts Dienas deva enerģijai – žāvētu augļu un riekstu maisījums, Belvita brokasteri Forest Fruit, kā arī ābols. Kopumā maratona dalībnieki saņems 18 000 pakas ar produktiem, kas palīdzēs ātri atjaunot enerģiju pēc garā skrējiena.

Visus produktus maratona dalībnieki saņems stilīgos maisiņos ar Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo un Nordea Rīgas maratona simboliku, kas turpmāk varēs kalpot arī kā ērta soma iepirkumiem. Turklāt maisiņu būs iespējams salikt neliela ābola formā un ielikt rokas somā vai kabatā, kur tas neaizņems daudz vietas.

Tāpat, rūpējoties par atspirdzinājumu ne tikai pēc skrējiena, bet arī tā laikā, Nordea Rīgas maratona veselīga uztura partneris Rimi maratona skrējējiem nodrošinās vairāk nekā 1,5 tonnas svaigu augļu. 825 kilogrami apelsīnu un 744 kilogrami banānu, kā arī ūdens būs pieejams 8 Rimi enerģijas punktos dažādās trases vietās. 


Populārākie raksti