Rimi: katrs desmitais pircējs iepērkoties izmanto videi draudzīgu maisiņu

16. Marts, 2009

Rimi piedāvā plašāko videi draudzīgo iepirkumu somu klāstu Latvijā.

Rimi novērojumi liecina, ka jau šobrīd katrs desmitais veikala apmeklētājs iepērkoties lieto videi draudzīgu iepirkumu somu. Kopumā Rimi veikalos visā Latvijā pārdoti jau gandrīz 200 tūkstoši daudzkārt lietojamo maisiņu. Lai samazinātu patērēto plastmasas izstrādājumu daudzumu un to nonākšanu dabā, Rimi atsacījies no bezmaksas plastmasas maisiņu izmantošanas, tā vietā pircējiem piedāvājot jaunas, daudz "zaļākas" alternatīvas.

Turpmāk Rimi pircējiem būs iespēja izvēlēties sešu dažādu veidu iepirkumu somas, kas ražotas no atkārtoti pārstrādātiem izejmateriāliem un ir daudzkārt izmantojamas, līdz ar to - videi draudzīgākas. Šos maisiņus Rimi veikalos visā Latvijā varēs iegādāties par cenu, kas nepārsniegs Ls 1.

Savukārt, pircēji, kuru pirkumu summa pārsniegs 25 LVL, praktisku iepirkumu somu vai kartona kasti turpmāk saņems bez maksas. Veikalos tiks saglabāta arī ierastā prakse, proti, pircēji, kuru pirkuma vērtība pārsniedz 10 LVL, joprojām lielo iepirkumu maisiņu varēs saņemt bez maksas. Vajadzības gadījumā to varēs iegādāties arī atsevišķi par 0,05 LVL.

Jau sākot ar pagājuša gada maiju, kad Rimi veikalos kā iespējamā alternatīva ierastajiem plastmasas maisiņiem parādījās auduma iepirkuma somas, pircēji tās atzinīgi novērtēja. Pirmajās dienās no Rimi veikaliem visā Latvijā vairāk nekā 100 tūkstoši pircēju mājup devās, pirkumus salikuši Rimi un Mammasdabas "zaļajos" auduma maisiņos. Līdz šim kokvilnas somu Rimi veikalos iegādājušies vairāk nekā 150 tūkstoši pircēju.

"Kad pirms gada sākām pārdot kokvilnas iepirkumu somas, tās ļoti ātri kļuva populāras pircēju vidū. Līdzīgi šī gada sākumā plašu ievērību guva arī pelēkās iepirkumu somas ar atstarotājiem, kas tika īpaši radītas lietošanai tieši gada tumšākajā laikā. Cilvēki labprāt izmanto daudzkārt lietojamus maisiņus un apzinās, ka vienreiz to nopērkot un nēsājot somā, var dzīvot "zaļāk". Mudinot savus pircējus vēl vairāk rūpēties par Latvijas dabu, ierasto plastmasas maisiņu vietā piedāvāsim ar vien jaunas, plaša pielietojuma un dažāda stila iepirkumu somas," saka Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.


Populārākie raksti