Rimi kļūst par partneri olimpiskajiem čempioniem 3x3 basketbolā – Riga 3x3 komandai

07. Oktobris, 2021
6. oktobrī Rimi Latvia parakstīja līgumu ar olimpisko čempionu komandu 3x3 basketbolā.

6. oktobris kļuvis par vēsturisku, sportisku un priecīgu dienu – mazumtirdzniecības veikalu tīkls Rimi Latvia parakstījis līgumu ar olimpisko čempionu komandu 3x3 basketbolā, kļūstot par Riga 3x3 komandas partneri. Līgums parakstīts uz diviem gadiem, un abas puses vienojušās līguma summu nepubliskot.

“Šī gada sākumā, kļūstot par Latvijas Olimpiskās komandas oficiālo iedvesmotāju, Rimi atgādināja, ka nav nozīmes, cik augstu sporta Olimpā cilvēks ir uzkāpis – gan olimpiešiem, gan tiem, kas tikai sāk ceļu uz veselīgāku dzīvesveidu, nav sveša cīņa ar sevi par to vēl vienu soli, kas var izšķirt visu. Mūsu olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā ir nogājuši visu šo ceļu no paša sākuma līdz virsotnēm, daudz reižu pārvarot sevi un atkal un atkal neticamā veidā atrodot spēku tam vienam izšķirošajam izrāvienam vai metienam. Un olimpiskā fināla cīņa nebija izņēmums. Rimi lepojas ar Latvijas 3x3 basketbolistu komandu un iespēju kopā īstenot jaunus projektus, lai vēl vairāk attīstītu aktīvu un sportisku dzīvesveidu jauniešu vidū,” par kopīgajiem nākotnes plāniem stāsta Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

“Liels prieks par Rimi ienākšanu mūsu komandā! Faktiski viņi kļuvuši par mūsu pirmo lielo sponsoru pēc uzvaras Tokijas Olimpiskajās spēlēs, tā kā ir gandarījums, ka mūsu ieguldītais milzu darbs tiek novērtēts arī uzņēmumos no privātā sektora. Rimi piešķirtais atbalsts krietni noderēs cīņā par mūsu nākamo mērķi – Parīze 2024!” norāda Riga 3x3 komandas kapteinis Agnis Čavars.

Svinīgajā līguma parakstīšanas pasākumā basketbola laukumā pie Rimi Olimpiskā centra varēja vērot gan īpašas street art performances ar 3x3 basketbolistu piedalīšanos, gan baudīt Rimi Gardēžu veidoto īpašo čempionu kokteili Golden Shot.


Populārākie raksti