Rimi kļuvis par oficiālo Latvijas olimpiskās komandas iedvesmotāju

02. Marts, 2021
Atbalstot veselīgu ikdienu un pārliecību, ka lieli panākumi sākas ar vienu mazu soli, Rimi Latvia kļuvis par oficiālo Latvijas olimpiskās komandas iedvesmotāju

Rimi Latvia kļuvis par oficiālo Latvijas olimpiskās komandas iedvesmotāju un kopā ar tenisistu Kārli Ozoliņu, vieglatlēti Sindiju Bukšu un BMX riteņbraucēju Vinetu Pētersoni atgādinās, cik daudz prieka un labākas dzīves kvalitātes iespējams gūt, ik dienu sasniedzot mazliet vairāk nekā vakar.

Visi trīs jaunie, daudzsološie sportisti vēl ir tikai ceļā uz savām pirmajām olimpiskajām spēlēm. Pārliecībā, ka pat vismazākais individuālais solis ceļā uz pozitīvām pārmaiņām ir tikpat vajadzīgs kā lieli sporta sasniegumi, kam jūt līdzi visa Latvija, Rimi kopā ar jaunajiem sportistiem īstenos dažādas aktivitātes, lai mudinātu arī pārējo Latvijas sabiedrību katru dienu spert mazu soli pretī labām pārmaiņām.

“Pat vispieredzējušākais olimpietis katrā treniņā un sacensībās piedzīvo to pašu, ko iesācējs skrējējs: ikviens sportists zina, ko nozīmē pārvarēt sevi un pielikt vēl tikai vienu soli, vēl pavisam nedaudz spēka, lai katru dienu sasniegtu mazliet vairāk. Neatkarīgi no tā, vai dodaties pretī savam pirmajam olimpiskajam zeltam, vai cenšaties sākt veselīgāk ēst, dzert vairāk ūdens vai atvēlēt vairāk laika pastaigām svaigā gaisā, Rimi ir uzticams atbalsts un vienmēr būs blakus, lai palīdzētu izdarīt veselīgākas izvēles,” saka Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Lai gan šobrīd Covid-19 dēļ ir grūti prognozēt konkrētu notikumu scenāriju, tiklīdz tas būs iespējams, Rimi kopā ar jaunajiem sportistiem plāno kopīgus treniņus; tāpat jaunieši dalīsies vērtīgos padomos par veselīga uztura nozīmi un gatavos kopā ar Rimi. Plānots, ka Rimi veikalos būs iespējams iegādāties arī sportistu un uztura speciālista rekomendētus veselīgus un gardus gatavos ēdienus.

Rimi un Latvijas Olimpiskajai komitejai ir kopīgs mērķis – veselīgāka sabiedrība, kur cieņā ir sports, fiziskas aktivitātes svaigā gaisā un veselīgs dzīvesveids. Tāpēc mūsu uzdevums ir šim mērķim tuvoties, izglītojot un iedvesmojot sabiedrību ar dažādām aktivitātēm un savu piemēru. Sports – tā ir iespēja sevi pilnveidot, tāpat kā rakstura stiprināšana, veidojot jaunus, labākus paradumus ikdienā,” uzsver Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers.

Sadarbībā ar LOK Rimi turpina atbalstīt arī projektu “Sporto visa klase”. Tā sestajā sezonā jeb 2019./2020. mācību gadā projektā piedalījās 8300 bērnu no 369 klasēm un 75 Latvijas pašvaldībām. Lai arī Covid-19 licis izmainīt sākotnējos plānus, 2020. gada rudenī tika atklāta arī “Sporto visa klase” septītā sezona, kuras tiešraidei varēja sekot līdzi vairāk nekā 7000 dalībnieku no visiem Latvijas reģioniem, kuri apņēmušies piecas reizes nedēļā aizvadīt sporta stundas.


Populārākie raksti