Rimi kopā ar Latvijas olimpiešiem aicina ikvienu nopelnīt savu medaļu

04. Februāris, 2022
Rimi Latvia kā  oficiālais Latvijas olimpiskās komandas iedvesmotājs ir pārliecināts, ka ceļā uz aktīvu un veselīgu ikdienu svarīgs ir ikviens solis – gluži tāpat kā sportistu izaugsmes ceļā, tiecoties uz panākumiem.

Tāpēc Rimi radījis īpašu video kopā ar Latvijas olimpiešiem, aicinot iedvesmot un atbalstīt ne tikai mūsu sportistus ziemas olimpiskajās spēlēs Pekinā, bet arī ikvienu cilvēku mums apkārt, kurš gatavs paveikt vairāk, lai būtu tuvāk veselīgākai ikdienai.

Sadarbībā ar tādiem pieredzējušiem Latvijas olimpiešiem kā 3x3 basketbolistu Agni Čavaru un garo distanču skrējēju Jeļenu Prokopčuku, kā arī jaunajiem sporta talantiem – distanču slēpotāju Patrīciju Eiduku un šorttrekistu Reini Bērziņu, tapis iedvesmojošs video, atgādinot, ka katra individuālais ceļš uz izvirzīto mērķi var būt citādāks, bet apkārtējo atbalsts tajā ir vienlīdz nozīmīgs. Ja profesionālie atlēti medaļas sasniedz ar intensīviem treniņiem, tad citiem pirmais solis ceļā uz panākumiem ir noputējušā velotrenažiera iekustināšana vai regulārs rīta skrējiens. Tāpēc Rimi aicina novērtēt ikvienu, kurš cenšas darīt vairāk, jo apņēmība ir pelnījusi medaļu.

Noskaties iedvesmas video

“Uzvaras nav lielas vai mazas – tās ir katram savas! Rimi ik dienu strādā pie tā, lai veicinātu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu mūsu pircēju ikdienā. Tāpēc mēs labi zinām, ka jaunu paradumu veidošana un veselīga dzīvesveida apgūšana ir izaicinājumu pilna. Nereti tieši apkārtējo atbalsts ir tas, kas palīdz nepadoties pēc pirmajiem soļiem. Sekojot mūsu sportistu gaitām olimpiskajās spēlēs, aicinu iedvesmoties ne tikai no uzvarām, bet arī kopējās savējo atbalsta atmosfēras, kas šajā laikā valda visā pasaulē. Tieši vienkārša atzinība, ko varam paust apkārtējiem, spēj uzlādēt sasniegumiem – dažkārt ne sliktāk kā zelta medaļa,“ stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Lai no 4. līdz 20. februārim ērti sekotu līdzi mūsu sportistu gaitām Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs, Rimi interneta vietnē ir radīta īpaša sadaļa, kurā vienuviet apkopota būtiskākā informācija par sacensību norisi un Latvijas olimpiskās komandas dalību tajās. Šeit var iepazīties ar Latvijas olimpiskās komandas sastāvu katrā pārstāvētajā sporta veidā un aplūkot mūsu sportistu starta laikus olimpisko spēļu kalendārā. Savukārt gardākai olimpiādes baudīšanai pie TV ekrāniem pieejamas receptes veselīgām uzkodām Āzijas gaumē.

Plašāka informācija interneta vietnē ŠEIT


Populārākie raksti