Rimi kopā ar olimpiskajiem čempioniem 3x3 basketbolā apkopojuši padomus par motivāciju, mentālo veselību un uzturu

05. Aprīlis, 2022
Ikgadējā Olimpiskā mēneša laikā, ko rīko Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un kas šogad norisināsies no 29. marta līdz 19. aprīlim.

Rimi kopā ar olimpiskajiem čempioniem 3x3 basketbolā un Renāru Zeltiņu sagatavojuši iedvesmojošus un motivējošus padomus, kā kļūt olimpiski kustīgiem un vienlaikus iegūt olimpiski mierīgu prātu. Olimpiskie padomi apvienoti ar īpašiem sportiskiem un veselīgiem izaicinājumiem platformā www.rimiolimpiskiepadomi.lv, kuros aicināts piedalīties ikviens interesents, katru nedēļu piedaloties arī balvu izlozē.  

“Veselīgam dzīvesveidam, tāpat kā veselīgām izvēlēm, uzmanība jāvelta katru dienu. Pat nelieli soļi ved uz lielām pārmaiņām, tāpēc katru pavasari aicinām ikvienu iesaistīties sportiskās aktivitātēs un iegūt jaunus, veselīgus paradumus. Šogad trīs nedēļās runāsim par trim svarīgām tēmām – emocijām, sportu un uzturu, jo kvalitatīvai dzīvei vajadzīgi kārtīgi pamati visās šajās jomās. Lai šīm trim nedēļām piešķiltu olimpisku dzirksteli, kopā ar olimpiskajiem čempioniem 3x3 basketbolā un Renāru Zeltiņu esam sagatavojuši arī aizraujošus izaicinājumus, kas būs pa spēkam gan jauniešiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem, gan ģimenēm ar bērniem un rosīgiem senioriem,” saka Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Katru dienu interneta vietnē rimiolimpiskiepadomi.lv būs pieejams jauns video par kādu no trim plašām tēmām – emocijas, sports un uzturs. Šajos video slēpsies gan vērtīgi padomi un atziņas, kāpēc ir vajadzīgas fiziskās aktivitātes, ko var darīt mājās un ārā, kāpēc svarīgs kvalitatīvs miegs un emocionālā veselība utt., gan sportiski izaicinājumi. Skaties video, pieņem izaicinājumus, katru nedēļu publicē savus foto ar nedēļas tēmturiem un saņem iedvesmojošas balvas!

Kā rūpēties par savu mentālo veselību? Kā koncentrēties un mērķtiecīgi sasniegt virsotnes? Kādas emocijas dod sports? Un ko ēd čempioni? Uz šiem un citiem jautājumiem video padomos atbildēs Latvijas “zelta puiši”, olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā. Viņi piedalīsies Renāra Zeltiņa sportiskajos izaicinājumos, stāstīs par sportu un citām svarīgām lietām, atklās īstu čempionu brokastu recepti un pat parādīs, kā to pagatavot!

“Tas ir cilvēka dabā – laiku pa laikam uznāk slinkums vai gurdenums. Ja tā notiek, pirmkārt, vajag pasmaidīt. Smaids neko nemaksā, dod pozitīvu enerģiju, un cilvēks kļūst motivētāks. Jo viss sākas ar sevi, savu pašmotivāciju. Otrkārt, piecelies, izkusties un izbaudi, ka vari darīt, ko gribi. Un tad rīkojies!” recepti, kā saņemties brīžos, kad neko negribas, atklāj Riga 3x3 komandas galvenais treneris Raimonds Feldmanis.

Rimi olimpiskos padomus meklē šeit: https://rimiolimpiskiepadomi.lv


Populārākie raksti