Rimi Latvia atklāj e-veikalu un Baltijā pirmo Rimi Drive

12. Novembris, 2019
No 12. novembra pircējiem pieejams jaunais Rimi e-veikals, kas ļauj veikt ikdienas pirkumus, neizejot no mājām.

Veikalā iespējams iegādāties gan pārtiku, gan sadzīves preces, saņemot sagatavoto pirkumu grozu veikalā vai ar piegādi mājās. Turklāt kā viens no pasūtījumu saņemšanas risinājumiem tiek piedāvāta Baltijā pirmā Rimi Drive novietne, kurā pirkumi tiek nogādāti tieši klienta auto. 

Pērn veiktais Rimi pētījums atklāj, ka ceturtā daļa Baltijas iedzīvotāju ir izmēģinājuši pārtikas iegādi internetā. Tāpēc, īstenojot nākamo soli savā izaugsmes stratēģijā, Rimi ir  izstrādājis ērtu un modernu interneta veikalu ar plašu sortimentu, lai sniegtu plašākas iespējas ikvienam izvēlēties savam ikdienas ritmam piemērotāko iepirkšanās risinājumu. 

“Laika taupīšana, izmantojot dažādus digitālos risinājumus, kļūst aizvien aktuālāka, un digitālās inovācijas ir teju obligāts priekšnoteikums, lai uzlabotu iepirkšanās pieredzi mūsu dinamiskajā ikdienā. Līdz ar veikalu formātu paplašināšanu pēdējo trīs gadu laikā Baltijā esam arī investējuši 7,7 miljonus eiro, attīstot dažādus digitālos risinājumus, kas iepirkšanos padara vēl ātrāku un ērtāku. Svarīgākais ir piedāvāt elastīgu pieeju, lai katrs pircējs pats var izvēlēties ērtāko risinājumu atkarībā no pirkumu apjoma un veida. Šis ir lielākais Rimi digitalizācijas projekts, un jau testēšanas posms apliecina, ka e-veikala formātam ir liels potenciāls. Novērojam, ka pircēji izmanto e-veikalu, lai iepirktos gan šodienai, gan ilgākam laikam,” stāsta Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.  

Šobrīd e-veikalā veiktie pasūtījumi piegādei uz mājām tiek komplektēti Rimi veikalā tirdzniecības centrā Spice un, savlaicīgi rezervējot piegādes laiku, tos iespējams saņemt jau pasūtījuma dienā. Pirkumus var saņemt arī Pērc un saņem punktos pie Rimi Ozols un Rimi Spice informācijas centriem, kur, ievadot speciālā terminālī pasūtījuma PIN kodu, Rimi darbinieks izsniegs sakomplektēto pirkumu grozu. Savukārt pie veikala Rimi Ozols izveidota īpaša novietne jeb Rimi Drive, kurā pircēji var ierasties ar savu auto un saņemt e-veikalā veikto pasūtījumu tieši automašīnā pēc automatizētas auto numura zīmes atpazīšanas vai PIN koda ievadīšanas. Rimi e-veikala piegādes pieejamas Rīgas teritorijā un Mārupē, bet piegādes darbības teritorija tiks pakāpeniski paplašināta.

“E-veikalā ir pieejams plašs preču sortiments, arī akcijas un īpašie piedāvājumi, kas norisinās Rimi veikalos. Pasūtījumus Rimi veikalos atlasa īpaši apmācīti darbinieki, sekojot līdzi tam, lai produktiem būtu iespējami ilgāks derīguma termiņš, un arī vizuāli pārbaudot katra produkta svaigumu. Tāpat kā visos veikalos, arī e-veikalā turpināsim iesākto darbu, veicinot saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi un piedāvājot videi draudzīgus iepakojuma materiālus”, stāsta Valdis Turlais.  

E-veikala testēšanas laikā vairāk nekā 60% pasūtījumu pieteikti no mobilajām ierīcēm, bet populārākās preču grupas pasūtījumu grozos bija piena produkti, dārzeņi, augļi, maize un citas ikdienas preces. Viena no populārākajām precēm bērniem e-veikalā ir autiņbiksītes.

Rimi e-veikals pieejams vietnē www.rimi.lv 


Populārākie raksti