Rimi Latvia atver divus jaunus veikalus

30. Janvāris, 2009

Šodien, 30. janvārī durvis pircējiem ver divi jauni Rimi Latvia veikali Rīgā. Viens no tiem ir Rimi veikals Jaunmīlgrāvī, Mīlgrāvja ielā 6, otrs – zemo cenu veikals Supernetto, kas atrodas Pārdaugavā, Apuzes ielā 45. Abi jaunie veikali kopā nodrošinās 95 darba vietas.

Jaunajā veikalā Rimi Mīlgrāvis aptuveni 1500 m² platībā pircējiem ir pieejams plašs pārtikas un nepārtikas preču sortiments, kas sasniedz 35 000 preču vienības. Veikalā ir atsevišķas sezonas un mājsaimniecības preču, apģērbu, kosmētikas, bērnu preču, gastronomijas, kulinārijas, augļu un dārzeņu, piena produktu, maizes u.c. nodaļas.

Rimi Mīlgrāvis pircējiem tiks atvērts plkst. 12:00. Rimi Mīlgrāvja apmeklētājiem ir sarūpēti arī vairāki jauki veikala atklāšanas dienu pārsteigumi: gan īpaši izdevīgas atklāšanas dienu akcijas cenas visām pieprasītākajām produktu grupām, gan vairāk kā 4500 dāvaniņu pircējiem Laimīgajās stundās un dažādu iecienītu produktu degustācijas. Atraktīvi un gardi pārsteigumi gaida arī mazos veikala klientus.

Jaunmīlgrāvja iedzīvotājiem šis ir tuvākais lielais pārtikas un ātrās aprites preču veikals. Tas atrodas ērti pieejamā vietā arī visiem tiem, kas brauc virzienā uz Jaunciemu, Kalngali vai Vecāķiem. Blakus veikalam izveidots ērts bezmaksas auto stāvlaukums.

Rimi veikals tika izveidots, pārprojektējot un pārbūvējot veikalu Mīlgrāvis, kas tika celts 2000. gadā.

Vairāk kā 800 m² plašais Supernetto Apuzes veikals ir izveidots pēc individuāla projekta un uzbūvēts 6 mēnešu laikā. Pie veikala ir pieejams plašs stāvlaukums automašīnām.

Supernetto Apuzes veikals pircējiem tiks atvērts plkst. 9:00. Jaunatklātajā Supernetto veikalā pircējiem būs iespēja iegādāties kvalitatīvus pārtikas produktus un ikdienā nepieciešamās ātrās aprites preces par ļoti izdevīgāk cenām. Pircēji tiks apkalpoti pie 4 kasēm.

Zemo cenu veikals Apuzes ielā ir 24. Supernetto tīklā, kas klientus priecē ar jaunu, modernu dizainu, atraktīviem krāsu risinājumiem un plašāku preču sortimentu nekā klasiskajos zemo cenu veikalos.

Atgādinām, ka līdz ar jauno veikalu atvēršanu Latvijā darbosies jau 99 Rimi Latvia veikali: 55 Supernetto un 44 Rimi veikali.

Supernetto Apuzes veikals - košs un krāsains - sagaida savus jaunos pircējus.

Supernetto Apuzes veikala kasieres gatavas darbam un pirmajiem pirkumiem.

Rimi Mīlgrāvis sagaida pirmos pircējus.

Neilgi Rimi Mīlgrāvis pēc tā atvēršanas pulcē daudz jaunu klientu.

Krāsaina un gardi vilinoša ir veikala augļu un dārzeņu nodaļa.

Vēlam jauku iepirkšanos jaunatklātajos Rimi un Supernetto veikalos!


Populārākie raksti