Rimi Latvia atzīts par otru iekārojamāko darba devēju tirdzniecības sektorā

25. Marts, 2019
Saskaņā ar interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online Latvia aptauju TOP darba devējs 2018, Rimi Latvia kļuvis par otro iekārojamāko darba devēju tirdzniecības sektorā Latvijā 2018. gadā.

Nepārtraukti attīstīt darbinieku labsajūtu ir būtiski ik dienu. Arī šogad vieni no uzņēmuma galvenajiem mērķiem ir turpināt veicināt lielisku sadarbību gan Rimi Latvia komandas, gan darbinieku un mūsu klientu starpā.

Par TOP darba devēju tirdzniecības sektorā atzīts Circle K Latvia, savukārt TOP 5 aiz Rimi ierindojušies tādi uzņēmumi kā Coca-Cola HBC Latvia, LMT Retail & Logistics un Riga Airport Commercial Development.

“CV-Online Latvia” jau astoto gadu piedāvā Latvijas labāko un iekārotāko darba devēju topu dažādās kategorijās, kas tiek veidots, apkopojot darba ņēmēju balsojumu interneta aptaujā. Lai noteiktu pērnā gada TOP darba devējus, laika posmā no 2018. gada 18. decembra līdz 2019. gada 27. janvārim tika iegūti dati no gandrīz 8 000 respondentiem, kas padara šo topu par uzticamu informācijas avotu darba tirgus dalībniekiem.
 


Populārākie raksti