Rimi Latvia galvenā grāmatvede Inese Stunda “Gada grāmatvedis 2011”

29. Novembris, 2011

Žurnāla Bilance rīkotajās ikgadējās konferences “Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi” laikā pirmo reizi tika pasniegta balva “Gada grāmatvedis 2011”. Titulu ieguva SIA Rimi Latvia galvenā grāmatvede Inese Stunda.

Grāmatvedības, finanšu un likumdošanas žurnāls Bilance šogad pirmo gadu izsludināja konkursu par titulu “Gada grāmatvedis 2011”. Balvai tika pieteikti vairāki desmiti grāmatvežu no dažādu nozaru uzņēmumiem, ko izvērtēja stingra žūrija. Kandidātus konkursam pieteica uzņēmuma, iestādes un organizācijas vadītāji vai pārstāvji.  

“Gada grāmatvedis 2011” titula ieguvēja Inese Stunda (attēlā), SIA Rimi Latvia strādā kopš 2003.gada. Žūrijas komisija atzina, ka Inese atbilst visiem titula izvirzītajiem kritērijiem, kur tika vērtēta gan profesionālā pieredze, gan uzņēmuma vadības atzinīgais novērtējums grāmatveža veikumam, kandidāta ierosinājumi un ieguldījumi uzņēmuma attīstībā, radošums un arī personība. Svinīgā ceremonijā konferences noslēgumā, Inese Stunda saņēma īpaši “Gada grāmatvedis 2011” veidotu simbolisku balvu. 

Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs saka paldies šīs balvas iedibinātājiem, jo tā ir ne tikai iespēja izcelt konkrētus labākos darbiniekus, bet līdz ar šiem labajiem piemēriem arī veicināt grāmatvedības kā nozares prestižu.

“Zinošs un atbildīgs grāmatvedis uzņēmumā ir kā labs dārznieks, kas izravē lieko, bet vērtīgajam un skaistajam palīdz augt un plaukt. Inese Stunda ir erudīta, zinoša un ar līdera potenciālu apveltīta vadītāja, spilgta personība. Viņas pārziņā ir vairāk nekā 40 darbinieku veikums, kas palīdz nodrošināt veiksmīgu uzņēmuma, kuru pārstāv 111 veikali, darbību. Inesi ļoti labi raksturo tiešums saziņā ar citiem departamentiem, skaidri norādījumi darbiniekiem, iniciatīva un vēlme rast optimālāko risinājumu ne tikai grāmatvedības departamentam, bet arī, raugoties no visa uzņēmuma viedokļa. Mēs esam gandarīti, ka Rimi Latvia ir tāda galvenā grāmatvede kā Inese Stunda, un mums ir arī patiess prieks, ka tieši Inese ir atzīta par pirmo grāmatvedi Latvijā, kas ieguvusi "Gada grāmatveža" titulu,” saka Valdis Turlais.
 


Populārākie raksti