Rimi Latvia iegūst 7.vietu Uzņēmumu reputācijas topā

17. Jūnijs, 2014

Šodien, 17.jūnijā notika Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), Nords Porter Novelli, sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS un laikraksta Dienas Bizness veidotā Uzņēmumu reputācijas topa apbalvošanas ceremonija, kurā piedalījāmies arī mēs! Jau trešo gadu pēc kārtas esam novērtēti kā uzņēmums ar labāko reputāciju tirdzniecības nozarē, un kopvērtējumā ieguvuši 7.vietu, pakāpjoties par 2.vietām augstāk, nekā pagājušajā gadā! Uzņēmuma reputācijas topa mērķis ir veicināt sabiedrībai atbildīgas uzņēmējdarbības vides veidošanos Latvijā un ieviest jaunas mērauklas uzņēmumu darbības vērtēšanā.


Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs:

Pārtikas mazumtirdzniecības biznesā ar 111 tirdzniecības vietām, nedēļā apkalpojot vairākus simtus tūkstošus pircējus, reputācijas pamatu pamats ir tas, ko cilvēki redz pie mums veikalos – mūsu darbinieki, produkcija, iepirkšanās vide, gaisotne. Sīvās konkurences apstākļos pircēji ar savu maciņu balso par iecienītāko tirdzniecības vietu, paužot atbalstu visai uzņēmuma darbībai. Tas nozīmē, ka nopietnākais ieguldījums Rimi reputācijā ir mūsu ikdienas darbs, nodrošinot tiešām labu iepirkšanās pieredzi ikvienam, kurš apmeklē kādu no Rimi veikaliem visā Latvijā.

Kas ir mūsu reputācijas pamatā? Pirmkārt, pieeja sortimenta veidošanai – gan sākot ar ražotāju un piegādātāju izvēli, kuri visi ir uzņēmumi ar labu reputāciju, gan augstajām produktu kvalitātes prasībām un visbeidzot ar pārliecību, ka labam produktam nebūt nav jāmaksā dārgi. Otrkārt, apkalpošanas kultūra, pozitīva attieksme. Bet, lai to panāktu, mūsu galvenā prioritāte ir darbinieki, iekšējās attiecības, to nepārtraukta stiprināšana, kā arī Rimi darba devēja novērtējums.

Ir pilnīgi skaidrs, ka bez vienotas, motivētas komandas un zinošiem, prasmīgiem darbiniekiem mūsu uzņēmuma darbība nebūtu iedomājama. Katrs no viņiem ar savu darbu ik dienas sniedz būtisku ieguldījumu uzņēmuma reputācijas veidošanā. Tāpēc rūpes par darbiniekiem, viņu labklājību un izaugsmes iespējām ir jo īpaši būtiskas. Tikai tad, kad uzņēmums iemantojis labu reputāciju savu darbinieku vidū, tas var spert soli tālāk un īstenot dažādas iniciatīvas, kas vērstas uz visas sabiedrības labklājības celšanu, kā arī kļūt par stabilu partneri valdībai un valsts institūcijām.


 

Vadis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdājs (trešais no kreisās), reputācijas topa apbalvošanās pasākumā kopā ar TOP 10 uzņēmumuma pārstāvjiem


Populārākie raksti