Rimi Latvia ikgadējā Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā saņem Inovāciju līdera balvu

15. Jūnijs, 2018
Ikgadējā Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā Rimi Latvia par 2017. gadā īstenotajiem projektiem un aizsāktajām iniciatīvām šogad saņēmis kopumā trīs balvas.

Starp tām ir Ekonomikas ministrijas balva Inovāciju līderis, Latvijas Brīvo arodbiedrību Sociālā dialoga balva, kā arī Ilgtspējas indeksa augstākais novērtējums – Platīna kategorija. Šiem apbalvojumiem pievienojas arī Labklājības ministrijas piešķirtais Ģimenei draudzīga komersanta statuss.

Nozīmīgākie Rimi Latvia īstenotie projekti 2017. gadā bija pamatakmens ielikšana Baltijā modernākā loģistikas centra būvniecībai, Baltijā vērienīgākās, Rimi 20 gadu jubilejai veltītās konferences Shopping for Future norise. Būtiski un novērtēti ir arī īstenotie soļi pretim uzņēmuma stratēģiskajiem mērķim – pilnveidot personāla politiku, atbalstot darbinieku dažādību un nodrošinot nodarbinātības nosacījumu vienlīdzību un talantu attīstību, kā arī ambīcija vides jomā kļūt par klimatam neitrālu uzņēmumu.

Rimi Latvia Ilgtspējas indeksa platīna kategoriju saņem trešo gadu, savukārt Ģimenei draudzīga komersanta titulu – septīto gadu pēc kārtas.

Rimi Latvia ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem valstī ar 123 piecu formātu veikaliem: 32 Rimi Hyper, 29 Rimi Super, 19 Rimi Mini, 38 Supernetto un pieci Rimi Express. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti