Rimi Latvia jau trešo gadu pēc kārtas iegūst godpilno Zelta kategoriju Ilgtspējas indeksā

06. Jūnijs, 2014

Kristīne Miezīte-Zeltiņa, Rimi Latvija Biznesa kontroles vadītāja: „Trīs lietas – labas lietas, un ceturtā no visas sirds! Tā mēs varētu runāt par šī gada iegūto apbalvojumu Ilgtspējas indeksā. Pagājušajā gadā esam paveikuši daudz jaunu lietu un realizējuši neskaitāmas idejas, kas skar dažādas korporatīvās atbildības jomas. Mūsu ieguldītais darbs ir atspoguļojies zeltā! Taču mēs no sirds ticam, ka varam sasniegt arī platīnu, tāpēc ar lielu atbildību un aizrautību tieksimies uz mērķi!”

Šogad Ilgtspējas indeksā novērtējumu pilnībā veica 42 Latvijas uzņēmumi, kas novērtēja savu sniegumu attiecībā uz stratēģisko plānošanu, tirgus attiecībām, darba vidi, attieksmi pret vidi un vietējo kopienu. Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijai kvalificējās divi uzņēmumi, sudraba – 25, zelta – 11, savukārt augstāko novērtējumu un platīna godalgai kvalificējās 2 uzņēmumi.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas nodrošina starptautiskām prasībām atbilstošu uzņēmuma snieguma novērtējumu šādos aspektos – vide, sabiedrība, tirgus attiecības un darba vide. Turklāt, Ilgtspējas indekss uzņēmumiem piedāvā iespēju izmantot stratēģiskās vadības rīku, lai izvērtētu savu darbību, kā arī saņemtu ekspertu ieteikumus turpmākai attīstībai.

Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS). Kopš 2010.gada, kad veiksmīgi tika aizsākts Ilgtspējas indeksa pilotprojekts, indeksa pašvērtējuma iespējas ir izmantojuši vairāk nekā 200 uzņēmumi.


Populārākie raksti