Rimi Latvia otro reizi Ilgtspējas indeksā ierindojas platīna kategorijā

02. Jūnijs, 2017
                

1. jūnijā Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros tika sveikti astotā Ilgtspējas indeksa dalībnieki. Jau otro gadu pēc kārtas visaugtākajā - platīna - kategorijā ierindojās arī Rimi Latvia. Tāpat Rimi saņēma arī Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas speciālbalvu - Godīgas Tirdzniecības balvu, saņemot apsveikumus no ministru prezidenta Māra Kučinska, Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces, finanšu ministres Danas Reiznieces – Ozolas un ekonomikas ministra Arvila Ašeradena.

“Atbildīga attieksme pret dažādām ietekmes pusēm ir daļa no Rimi kā uzņēmuma būtības, kultūras un vērtībām, tāpēc mēs varam būt lepni, ka jau divus gadus pēc kārtas visaugstākajā līmenī Latvijā esam atzīti par labās prakses piemēru citiem uzņēmumiem. Šādi sasniegumi veidojas no mūsu visu mazajām ikdienas uzvarām – ne tikai organizējot labdarības akcijas, bet arī rūpējoties par apkārtējo vidi, darba apstākļu uzlabošanu mūsu uzņēmumā, apmierinātiem klientiem, augstiem kvalitātes standartiem un citiem atbildīga biznesa principiem. Ar to var lepoties ikviens mūsu darbinieks, jo tas ir mūsu visu kopīgais sasniegums!” saka Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Ierindošanās Ilgtspējas indeksa platīna kategorijā ir Latvijā visnozīmīgākā atzinība uzņēmuma rūpēm par saviem darbiniekiem, apkārtējo vidi un sabiedrību kopumā. Rimi Latvia ikgadējā Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2010. gada. Mērķtiecīgi uzlabojot savu sniegumu, šo gadu laikā Rimi ir pakāpies no sudraba līdz augstākajai platīna kategorijai. Ilgtspējas indeksa platīna kategorijā iekļūst tikai tie uzņēmumi, kas savā darbībā ir pilnībā integrējuši korporatīvo atbildību - tos raksturo augsta līmeņa caurskatāmība un ietekmes auditorijas iesaiste, lai arvien pilnveidotu savu sniegumu.

Šajā gadā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa- Lukaševica Rimi Latvia pasniedza Godīgas Tirdzniecības balvu. Apbalvojums ir ministrijas iniciatīva, lai pateiktos uzņēmumam, kas ārējā tirdzniecībā un ražošanā ievēro Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas, kā arī korporatīvās sociālās atbildības principus - ekonomiskos, sociālos un vides standartus -, strādājot ar mazāk attīstītām valstīm.

 

 


Populārākie raksti