Rimi Latvia reputācijas topa sestajā vietā

29. Maijs, 2009

Laikraksta Diena rīkotais Reputācijas tops 2009 liecina, ka SIA Rimi Latvia ir sestais reputācijas ziņā labākais uzņēmums Latvijā.

29. maijā tika publiskoti aptaujas Reputācijas tops 2009 rezultāti un apbalvoti pirmo desmit vietu ieguvēji. Izdevuma Lietišķā Diena izveidotais tops ataino 150 apgrozījuma ziņā Latvijā lielāko uzņēmumu reputācijas novērtējumu. Savu atzinumu par šo uzņēmumu reputāciju, vērtējot sešus faktorus − produktus un pakalpojumus, darba devēja tēlu, korporatīvo komunikāciju, sociālo atbildību, nākotnes orientāciju un atbildību par vidi −, devuši 1000 Latvijas iedzīvotāji, 400 uzņēmēji un vairāk nekā pussimts dažādu nozaru eksperti.

SIA Rimi Latvia iedzīvotāju vērtējumā ieņem topa 6. vietu, bet uzņēmēji to atzinuši par 5. labāko Latvijā. Kopvērtējumā uzņēmums ierindojas topa 6. vietā. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kad SIA Rimi Latvia ieņēma šī topa 10. vietu, šogad uzņēmuma reputācijas vērtējums strauji cēlies. Vēl jāatzīmē, ka tirdzniecības uzņēmumu topā SIA Rimi Latvia ir otrais aiz Latvija Statoil.

 


Populārākie raksti