Rimi Latvia saņem augstāko jeb platīna kategoriju Ilgtspējas indeksā

12. Jūnijs, 2020
11. jūnijā tika paziņoti 2020.gada Ilgtspējas indeksa rezultāti, jau sesto gadu pēc kārtas Rimi Latvia uzrāda nemainīgi augstus rezultātus, ierindojoties augstākajā jeb platīna kategorijā.

Šis novērtējums apliecina, ka Rimi Latvia veicina atbildīgu uzņēmējdarbību un strādā atbilstoši ilgtspējīgiem ekonomikas principiem, rūpējas par apkārtējo vidi, uzņēmuma darbiniekiem un sabiedrību.

Pērn ieviesām Rimi jauno izaugsmes stratēģiju visās Baltijas valstīs, kurā iekļauti arī vides mērķi. Jaunā izaugsmes stratēģija balstās uz trīs galvenajiem virzieniem – digitalizācija, veselīga dzīvesveida veicināšana un rūpes par vidi. Vairākas Rimi vides un ilgtspējas iniciatīvas ir vērstas uz klientu paradumu maiņu, piedāvājot videi draudzīgas alternatīvas. Mūsu klienti ir viens no lielākajiem pārmaiņu virzītājspēkiem. Priecājos, ka mūsdienu sabiedrība kļūst aizvien prasīgāka attiecībā uz ilgtspējas jomu. Tas dod papildu motivāciju pozitīvām pārmaiņām, tā rūpējoties par darbiniekiem un klientiem, “ informē Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Kopumā Rimi definētas piecas korporatīvās atbildības jomas – veselīgs dzīvesveids, vide, vietējās kopienas atbalsts, kvalitāte un daudzveidība. Lai mazinātu ietekmi uz vidi, Rimi pēdējo gadu laikā ir veicis būtiskas investīcijas, lai 2020. gadā sasniegt pilnīgu klimata neitralitāti.

Mēs apzināmies, ka no vairākiem paradumiem nevar atteikties vienas dienas laikā, bet, veicot mazus soļus pretim ilgtspējīgākām izvēlēm, mēs varam pietuvoties lielākam mērķim. Tāpēc mūsu vides un ilgtspējas iniciatīvas ir vērstas uz klientu paradumu maiņu, piedāvājot dažādas videi draudzīgas alternatīvas.

Rimi Latvia “Ilgtspējas indeksā” piedalās jau apaļus desmit gadus - kopš 2010. gada. Savukārt kopš 2015. gada Rimi Latvia saņem platīna kategoriju. Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kura ietvaros pēc starptautiski atzītas metodoloģijas principiem tiek vērtēti organizāciju risku un procesu vadības principi.


Populārākie raksti