Rimi Latvia šī gada Ilgtspējas indeksā pakāpjas uz platīna kategoriju

10. Jūnijs, 2016
          

9. jūnijā Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros tika sveikti septītā Ilgtspējas indeksa dalībnieki. Pirmo gadu visaugtākajā platīna kategorijā ierindojās arī Rimi Latvia, saņemot apsveikumus no Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa, premjerministra Māra Kučinska, Saeimas spīkeres Ināras Mūrnieces, izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska, ekonomikas ministra Arvila Ašeradena, satiksmes ministra Ulda Auguļa un Sabiedrības integrācijas fonda vadītājas Aijas Baueres.

Rimi Latvia ikgadējā Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2010. gada. Mērķtiecīgi uzlabojot savu sniegumu, šajā laikā Rimi pakāpies no sudraba līdz augstākajai platīna kategorijai. Tāpat Rimi jau atkārtoti saņēma Ilgtspējas indeksa speciālbalvu kā Dažādībai atvērtākais uzņēmums 2016. gadā par sasniegumiem dažādības vadības iniciatīvu īstenošanā un līdzvērtīgu iespēju nodrošināšanā dažādiem darbiniekiem un klientiem.

“Ilgtspējas indeksa platīna kategorijā iekļūst tie uzņēmumi, kas savā darbībā ir pilnībā integrējuši korporatīvo atbildību - tos raksturo augsta līmeņa caurskatāmība un ietekmes auditorijas iesaiste, lai arvien pilnveidotu savu sniegumu. Mēs varam būt lepni, ka visaugstākajā līmenī Latvijā esam atzīti par labās prakses piemēru citiem uzņēmumiem, ko esam panākuši visi kopā, mērķtiecīgi rūpējoties par korporatīvās sociālās atbildības principu īstenošanu Rimi ikdienā un lēmumos!” saka Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

“Atbildīga attieksme pret dažādām ietekmes pusēm ir daļa no Rimi kā uzņēmuma kultūras un vērtībām - tas ir veids, kā mēs strādājam. Ekspertu augstais novērtējums mūsu korporatīvās atbildības stratēģijai un īstenotajām aktivitātēm liecina par lielisku sniegumu tādās jomās kā rūpes par darbiniekiem un viņu labsajūtu, dažādības vadību, vides aizsardzību, mērķtiecīgu ieguldījumu vietējās kopienas izaugsmē un arī citās jomās,” stāsta Rimi Latvia biznesa kontroles vadītāja Kristīne Miezīte-Zeltiņa.

Līdz ar Rimi Latvia platīna kategorijā ierindojās vēl trīs uzņēmumi – SIA Cemex, SIA Ventspils nafta termināls un VAS Latvenergo.

 

 

 


 


Populārākie raksti