Rimi Latvia ziedo 20 000 eiro gada sirsnīgākajai kampaņai Eņģeļi pār Latviju

28. Decembris, 2018
Labdarības akcija Eņģeļi pār Latviju ik gadu aicina palīdzēt smagi slimu bērnu ārstēšanai.

23. decembra vakarā, norisinoties kampaņas īpašajam Ziemassvēku koncertam, tika paziņots arī par līdz šim saņemto ziedojumu apjomu. Tas sasniedza 203 218 eiro un ir viens no līdz šim lielākajiem. Koncerta laikā, akcijas atbalstītājs veikalu tīkls Rimi pārsteidza ar iespaidīgu ziedojumu - 20 000 eiro, ko papildināja vēl 37 tūkstoši eiro, ko veido gan pircēju saziedotais Rimi un Supernetto veikalos, gan piegādātāju ziedojums un īpašā Rimi organizētā orhideju akcija.

Labdarības akcija Eņģeļi pār Latviju šogad norisinās jau 11. gadu, aicinot palīdzēt 137 smagi slimiem bērniem. Līdz šim ir izdevies saziedot 203 218 eiro, kas palīdzēs 94 bērniem visā Latvijā. Jau vairākus gadus akcijas atbalstītājs ir veikalu tīkls “Rimi Latvia”. Tā ietvaros, ik gadu Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā tiek izvietotas akcijas ziedojumu kastītes, organizētas veikalu tīkla piegādātāju produktu akcijas – iegādājoties kādu no marķētajām precēm daļa no summas tiek ziedota akcijai, tāpat arī, ir iespējams ziedot MansRimi kartes naudas uzkrājumu.

“Šogad, kad ieraudzījām to bērniņu sarakstu, kas gaida rindā, sapratām, ka ir jāmeklē iespēja kā palīdzēt vēl vairāk un kopīgiem spēkiem mums tas izdevās – tā ir mūsu Ziemassvētku dāvana Latvijas nākotnei – bērniem. Tāpat mēs ceram, ka līdz pat 31. janvārim, kamēr mūsu veikalos ir ziedojumu kastītes, kā arī atvērts ziedojumu tālrunis, ziedojumi turpinās ienākt un mums izdosies palīdzēt visiem, ”stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

23. decembra vakarā norisinoties kampaņas īpašajam Ziemassvēku koncertam, tika paziņots arī par līdz šim saņemto ziedojumu apjomu. Akcijas laikā saziedotie līdzekļi sniegs palīdzību bērniem, nodrošinot terapijas, medikamentus, palīglīdzekļus, aparatūru, kā arī inovatīvo ārstniecību un palīdzību ārkārtas gadījumos.

Līdz pat 31. janvārim ir iespējams ziedot Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā ”bsf.lv”, ziedojumu kastītēs ”Rimi” un ”Supernetto” veikalos, ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā ”mansrimi.lv”, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro)


Populārākie raksti