Rimi lielveikals Iļģuciemā sagaida pircējus jaunā veidolā

11. Februāris, 2011

Šodien, 11. februārī, plkst. 10:00 pēc rekonstrukcijas pircējiem durvis ver Rimi lielveikals Iļģuciemā, kas lojālos pircējus sagaida ne tikai ar jaunu vizuālo veidolu, bet arī ar paplašinātu un uzlabotu preču sortimentu, īpaši svaigo produktu klāstā.

Pircēju ērtībām jaunā Rimi koncepta veikalā izkārtotas četras atsevišķas nodaļas – pie miesnieka, pie zvejnieka, pie gardēža un pie maiznieka, kurās zinoši pārdevēji palīdzēs izvēlēties ikdienas un svētku maltītei piemērotākos produktus. Tāpat veikalā būs iegādājami citi ikdienā nepieciešami un pircēju iecienīti produkti, kas jaunajā veikalā būs izvietoti vēl pārdomātāk, lai padarītu pircējiem iepirkšanās procesu vienkāršāku.

Svinot svētkus kopā, nedēļas nogalē – 12.02. no plkst. 11:00 līdz 17:00 un 13.02. no 12:00 līdz 16:00 – veikalā darbosies radošās darbnīcas, būs iespēja pārbaudīt savu erudīciju, piedaloties konkursos, un degustēt produktus. Tāpat pircējiem sarūpēti arī speciālie atklāšanas dienu piedāvājumi izdevīgiem pirkumiem, bet Laimīgajās stundās gaidīs pārsteiguma dāvaniņas.

Rimi Iļģuciems šajā vietā darbojas jau no 2004. gada. Šī ir pirmā veikala rekonstrukcija un ceram, ka pircēji pārmaiņas vērtēs pozitīvi. Veikalā turpinās strādāt iepriekšējais 42 darbinieku lielais kolektīvs.


Veikalā pēc rekonstrukcijas uzlabots ne tikai vizuālais noformējums, bet arī paplašināts svaigo produktu sortiments.


Īsi pirms atvēršanas viss ir gatavs pirmo pircēju sagaidīšanai.


Brālis Rimants sagaida un sveic pirmos pircējus.


Ar jauno veikala izkārtojumu jāiepazīstas. Pircēji nesteidzas un izbauda iepirkšanos.

Uz tikšanos Rimi Iļģuciems veikalā!


Populārākie raksti