Rimi lustīgā talkas tūre Rīgā

29. Aprīlis, 2013

Lai arī sestdien laikapstākļi nelutināja, Rimi lustīgās talkas tūres dalībnieki nenobijās no lietus un jau no paša rīta bija gatavi nākt talkā Latvijai kļūt tīrākai un skaistākai!
Pirmā talkas tūres pieturvieta bija Imantā, pie Volvo sporta halles, kur iecerēts izveidot plašu pikniku laukumu. Pāris stundu laikā Rimi talkas komanda ne tikai savāca desmitiem maisu atkritumu, bet arī grāba lapas un sakritušos zarus. Pēc Imantas, talkas tūres autobuss veda talciniekus uz Lucavsalu. Šajā vietā katrs talcinieks varēja pārliecināties par nepieciešamību ikvienam nākt talkā un kopt savu zemi. Lietum mitējoties, Rimi talkas dalībnieki devās uz Juglas dzīvnieku patversmi, kur talkotājus jau gaidīja Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis ar gardo laša zupu. Pēc siltas zupas un pankūkām saldajā ēdienā, ikvienam talkas dalībniekam bija iespēja izvest pastaigā patversmes suni. Šo iespēju izmantoja teju visi, izstaigājoties ar četrkājainajiem draugiem pa Juglas mežu. Pēcpusdienā, kad patīkams nogurums pēc labi padarīta darba un atpūtas svaigā gaisā bija pārņēmis ikvienu, talkas tūres autobuss nogādāja talciniekus atpakaļ uz tirdzniecības centru Damme.
Talciniekus visas dienas garumā priecēja piecu pūtēju ansamblis, kas spēlēja uzmundrinošus skaņdarbus, neskatoties uz nemīlīgajiem laikapstākļiem.Visi dalībnieki uzvilkuši uniformas un gaida turpmākos norādījumusIesildīšanāsTalkotāji gatavi darbamStarts pie tirdzniecības centra DammeLietus nebūt netraucē doties talkāSākas sakopšanas darbiTalko arī paši mazākieTalkas maisi pildās lielos temposČetrkājainie draugi jau gaida viesus Juglas dzīvnieku patversmēGardo talkas zupu servē Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis ar palīguPrieks par pastaigu ne tikai suņiem, bet arī to pavadoņiem
Paldies ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kurš piedalījās Latvijas sakopšanas talkā!


Populārākie raksti