Rimi maratons bērniem pulcē vairāk nekā 600 mazo sportistu

20. Maijs, 2014

Rimi maratonā bērniem, kurš šodien notika Ziedoņdārzā, piedalījās vairāk nekā 600 divus līdz sešus gadus jaunie sportisti. Paši mazākie ar nepacietību gaidīja skrējiena startu, lai dotos trasē un izmēģinātu spēkus ne tikai 200 metrus garajā distancē, bet arī neparastajā šķēršļu joslā, kas tika veidota Nordea Rīgas maratona noskaņās.

 

Rimi maratonā bērniem ikvienam sportistam bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, baudīt gardus pārsteigumus un labi pavadīt laiku kopā ar savām ģimenēm. Simbolisku startu maratonam deva septiņu bērnu māmiņa un modele Una Gavare. Savukārt par gardām un spēcinošām uzkodām rūpējās Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis, kurš ikvienu pasākuma apmeklētāju cienāja ar krāsainiem siera, makaronu salātiem. Turklāt izturīgākajiem sportistiem bija iespēja uz īpaša veloblendera uzkult pašiem savu spēka kokteili.

 

„Veselīgs dzīvesveids un fiziskas aktivitātes lielai daļai ģimeņu ir būtiska ikdienas sastāvdaļa – to apliecina, arī 68% ģimeņu, kuru atvases ik dienu ārpus skolas vai bērnudārza apmeklē sporta pulciņus vai tuvākā laikā plāno to darīt. Tāpēc Rimi maratons bērniem ir lieliska iespēja vecākiem rosināt savas atvases brīvo laiku pavadīt nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā,” stāsta Laura Podskočija, Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste.

 

Tāpat bērni pasākuma laikā labprāt iemēģināja dažādas piepūšamās atrakcijas, pārvarēja šķēršļu joslas un fotografējās ar pasaku tēliem – Mikiju, Miniiju un Donaldu Daku. Turklāt ikviens mazais skrējējs, kurš piedalījās Rimi maratona bērniem distancē, saņēma īpašu medaļu un diplomu. Savukārt vecāki pasākuma laikā aktīvi izmantoja iespēju bez maksas konsultēties pie Sporta laboratorijas ekspertiem, noskaidrojot bērniem piemērotāko fiziskās slodzes sadalījumu un savas atvases sportiskās veselības stāvokli.

 

Rimi maratons bērniem jau otro gadu notiek dienu pirms Nordea Rīgas maratona un dalība tajā ir bez maksas.


Populārākie raksti