Rimi no tirdzniecības izņem visu Polijas uzņēmuma Magnolia ražoto produkciju

25. Janvāris, 2013

Rūpējoties par produktu augsto kvalitāti un pārtikas drošumu, Rimi no tirdzniecības pilnībā izņēmis Polijas konditorijas izstrādājumu ražotāja Magnolia produkciju. Šāds lēmums pieņemts, jo uzņēmums izplatījis informāciju, ka tā ražotās vafeles Poesia varētu neatbilst noteiktām kvalitātes prasībām.

“Uzreiz pēc informācijas saņemšanas no Polijas ražotāja, jau 17. janvārī visos Rimi tīkla veikalos tika apturēta vafeļu Poesia tirdzniecība. Pašlaik gaidām situācijas detalizētu skaidrojumu no ražotāja. Savukārt tos pircējus, kuri līdz 17. janvārim Rimi un Supernetto veikalos iegādājās vafeles Poesia ar piena krēma pildījumu (partijas numurs 2-0805-060913 un 2-0806-060913), aicinām atdot preci tuvākajā veikalā, apmaiņā pret preci saņemot iztērēto naudu. Tāpat, ievērojot papildus drošības pasākumus, līdz skaidrojumu saņemšanas brīdim no ražotāja, no visu Rimi veikalu tīkla sortimenta ir izņemta arī pārējā Magnolia konditorejas izstrādājumu produkcija,“ stāsta Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija.
Kā apliecina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) pārstāve Ilze Meistere un Eiropas Komisijas paziņojums Ātrās brīdināšanas sistēmā, šobrīd notiek izmeklēšana un informācija par iespējamo produkta neatbilstību kvalitātes prasībām nav pierādīta.
Atsaucoties uz Pārtikas un veterinārā dienesta sniegto informāciju, vafeļu izstrādājumi nerada draudus patērētāju veselībai, taču tā ir visā pasaulē pieņemta prakse – ja ražotājam ir kaut mazākās aizdomas par produkta kvalitāti, tas, rūpējoties par patērētāju veselību un uzņēmuma reputāciju, nekavējoties atsauc no tirdzniecības visu aizdomīgo produktu partiju.


Populārākie raksti