Rimi palīdz labiekārtot Bērnu slimnīcas Vecāku māju

16. Decembris, 2010

14. decembrī notika Vecāku mājas labiekārtošanas darbi, kuros piedalījās Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais, Dienas Mediji valdes loceklis Viesturs Koziols, laikraksta Diena labdarības akcijas “Saulainas dienas” vadītāja Anna Muhka, kā arī Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Laikā no 2009. gada 1. janvāra līdz 2010. gada 30. novembrim Rimi klienti kopā nopirkuši 403 848 Dienas eksemplāru. No katra nopirktā eksemplāra ieņēmumiem laikraksts Diena divus santīmus atvēlējis Dienas organizētajai labdarības akcijai "Saulainas dienas" un Bērnu slimnīcas Vecāku mājas iekārtošanai. Veikalu tīkla Rimi klienti, kuri iegādājušies laikrakstu Diena Rimi veikalos, divu gadu laikā Vecāku mājai sarūpējuši Ls 8 076,96!

Pašlaik Vecāku māja jau vairāk kā mēnesi ir atvērusi savas durvis mazo pacientu vecākiem, iekārtojot un apmēbelējot trīs guļamistabas, virtuvi un veļas mazgājamās telpas. Savu iekārtojumu vēl gaida sešas guļamistabas, kā arī ēdamistaba un atpūtas istaba. Veikalu tīkla Rimi un laikraksta Diena sarūpētos līdzekļus tiek plānots novirzīt šim mērķim. Oficiālie mājas atklāšanas svētki tiek plānoti nākamā gada janvāra beigās, kad būs iekārtotas visas istabas un māja darbosies kā iecerēts – ar speciālistu konsultācijām un dažādiem pasākumiem vecākiem.


Jauni virtuves piederumi kā dāvana no Rimi tiek nodoti Bērnu slimnīcas fonda vadītājas Lienes Dambiņas rokās (no kreisās), bet virtuvi palīdz iekārtot Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais, labdarības akcijas "Saulainas dienas" vadītāja Anna Muhka un Dienas mediji valdes loceklis Viesturs Koziols.


Katrai lietai sava vieta. Jaunās dakšas un karotes vecāku vajadzībām rod savu vietu kādā no virtuves skapīšiem.


Populārākie raksti