Rimi palielina līdzekļus Kolēģu atbalsta fondam, lai atbalstītu darbiniekus situācijās, ko izraisījis Ukrainas konflikts

21. Marts, 2022
Rimi ir piešķīris papildu līdzekļus Kolēģu atbalsta fondam visās trīs Baltijas valstīs kopumā 50 000 EUR apmērā - 15 000 EUR Igaunijai un Lietuvai, kā arī 20 000 EUR Latvijai.

Kolēģu atbalsta fonds pastāv, lai atbalstītu Rimi darbiniekus akūtās un grūtās situācijās. Līdzīgi Rimi rīkojās, iestājoties Covid-19 pandēmijai, arī šoreiz ir nostiprināti fonda līdzekļi, lai ļautu mums reaģēt uz potenciālajiem izaicinājumiem, ko izraisījis konflikts Ukrainā. Tas nozīmē, ka Rimi darbiniekiem ir iespēja pieteikties finansiālam atbalstam, piemēram, ja kāds savās mājās ir uzņēmis bēgļu ģimeni no Ukrainas, kam nepieciešama finansiāla, praktiska, medicīniska vai cita palīdzība. Šobrīd saistībā ar situāciju Ukrainā kolēģu atbalsta fonds Latvijā ir sniedzis atbalstu jau vairākiem darbiniekiem.

Lai gan šobrīd nav iespējams prognozēt visas situācijas sekas Ukrainā, Kolēģu atbalsta fonds būs gatavs palīdzēt ārkārtas finansiālās, veselības vai citās grūtībās, ar kurām saskaras mūsu kolēģi, kas ir individuāli saistīti ar konfliktu.  

Mēs esam vienota Rimi ģimene, tāpēc  šajā sarežģītajā situācijā turpināsim atbalstīt viens otru, kā arī Ukrainas iedzīvotājus!

 


Populārākie raksti