Rimi paplašina lojalitātes programmas partneru loku, iespēja uzkrāt Mans Rimi naudu arī par pirkumiem BENU aptiekās

17. Jūnijs, 2013

Paplašinot lojalitātes programmas partneru loku un pircējiem nodrošinot arvien jaunus pakalpojumus, Rimi uzsācis sadarbību ar “BENU aptiekām” visā Latvijā. Sākot ar 17. jūniju Rimi lojalitātes programmas dalībnieki varēs uzkrāt papildu Mans Rimi naudu 5% apmērā no “BENU aptiekās” veiktā pirkuma summas. Turklāt ar uzkrāto naudu Mans Rimi kartes īpašniekiem būs iespēja norēķināties par pirkumiem Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā.

“Komfortabla iepirkšanās vide, augsts klientu apkalpošanas līmenis, izcila kvalitātes un cenas attiecība, kā ari lojalitātes programmas pilnveidošana un piedāvājumu stiprināšanā ir Rimi prioritātes. Ik dienas rūpīgi strādājam, lai mūsu pircējiem nodrošinātu arvien jaunas Mans Rimi kartes priekšrocības - ne vien saņemot atlaides un izdevīgus piedāvājumus Rimi veikalos, bet arī veicot pirkumus pie mūsu sadarbības partneriem. Esam gandarīti, ka kopā ar citām Rimi kartes sniegtajām iespējām, pircēji varēs arī par pirkumiem “BENU aptiekās” uzkrāt Mans Rimi naudu, kā arī saņemt citas priekšrocības,” saka Karīna Jermušs, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

“BENU aptieku” tīklā ir 52 aptiekas un 4 aptieku filiāles visā Latvijā. Mans Rimi kartes varēs ērti izmantot un papildus Mans Rimi naudas uzkrājumu 5% apmērā no pirkuma summas saņemt aptiekās Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Jēkabpilī, Salacgrīvā un citur Latvijā. Turklāt Mans Rimi naudas uzkrājumu iespējams saņemt iegādājoties jebkuru “BENU aptiekas” produkciju, izņemot kompensējamos medikamentus un akcijas preces.


Populārākie raksti