Rimi paplašina zemnieku produkcijas veikaliņu Klēts tīklu un šomēnes atver 4 jaunus veikalus

12. Jūnijs, 2012

Šonedēļ zemnieku produkcijas veikaliņi Klēts tiks atvērti Rimi hipermārketos t/p Alfa un t/c Damme

Augot pieprasījumam un pircēju vēlmei uzturā arvien vairāk lietot pašmāju ražojumus, Rimi ievērojami paplašinājis zemnieku produkcijas veikaliņu Klēts tīklu. Sadarbībā ar lauku labumu tirgotāju SIA Lauku Rudzupuķe jūnijā veikaliņi Klēts tiks atvērti Rimi hipermārketos t/p Alfa, t/c Damme, t/c Azur, kā arī jaunajā Rimi hipermārketā Biķernieku ielā. Tajos pircējiem būs iespēja iegādāties vairāk nekā 1400 dažādus pārtikas produktus un nepārtikas preces no 110 zemnieku saimniecībām visā Latvijā. Plānots, ka šovasar pircējiem durvis vērs vēl viens Klēts veikals – Rimi hipermārketā t/c Mols.

Šonedēļ darbu uzsāks divi jauni zemnieku produkcijas veikaliņi – 12. jūnijā Klēts tiks atvērta Rimi hipermārketā t/p Alfa, savukārt 14. jūnijā – Rimi hipermārketā t/c Damme. Turpretim nākamo pirmdien, 18. jūnijā, ar zemnieku vadītām degustācijām veikaliņš Klēts tiks atvērts Rimi hipermārketā t/c Azur. 

“Līdz ar pirmā lauku labumu veikaliņa Klēts atvēršanu Rimi hipermārketā t/c Spice ievērojami augusi pircēju interese un pieprasījums pēc pašmāju zemnieku produkcijas. Pircēji īpaši iecienījuši tieši dažādus svaigās pārtikas produktus – gan piena un gaļas, gan arī graudaugu produktus. Lai nodrošinātu arvien lielāku pārtikas produktu izvēli Rimi hipermārketu pircējiem, tika pieņemts lēmums attīstīt veikaliņu Klēts tīklu, atverot tos arī vairākos citos lielākajos Rimi hipermārketos. Šovasar kopumā plānots atvērt 5 jaunus Klēts veikaliņus,” par attīstības plāniem stāsta SIA Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa. 

Zemnieku veikaliņi Klēts piedāvā visplašāko lauku labumu klāstu – gan kvalitatīvus un ļoti garšīgus gaļas izstrādājumus no laukos augušiem dzīvniekiem, gan lauku pienu, sviestu, biezpienu, kā arī miestiņu, kas tiek pildīts uz vietas pudelēs pavisam svaigs. Tāpat Klēts piedāvājumā ir arī dažādi dārzeņi, saldētas ogas, medus, maize, zāļu tējas un vīns. Klēts sortimentā pircējiem pieejami arī, piemēram, medījumi, jēra gaļa, kā arī bioloģiskā jaunlopa gaļa un bērzu sulas vīns. Veikala telpās regulāri tiek rīkotas produktu degustācijas, un daudzus no piedāvājumā esošajiem produktiem pirms pirkuma veikšanas ir iespējams turpat veikalā arī nogaršot.

“Atsaucoties pircēju vēlmēm, veikaliņu Klēts sortiments regulāri tiek papildināts gan ar jaunām un gardām ēdamlietām, gan dažādiem vietējo amatnieku darinājumiem, piemēram, latviešu kosmētikas smāķīšiem, kalmju paklājiņiem, kā arī citām labām lietām, lai atpūstos pirtī. Savukārt pārtikas preču plauktos jau pašlaik var atrast arī dažādus maisījumus maizes pagatavošanai. Maisījumiem pievienojot ūdeni un maizes masu liekot cepeškrāsnī, ikvienam būs iespēja pašam sev izcept sēklu, tomātu, bazilika, rudzu vai kviešu maizi. Tāpat pircējus iepriecinās arī latviešu griķu muslis ar ogām, sēklām un šokolādi,” par jaunumiem veikaliņu Klēts plauktos stāsta SIA Lauku Rudzupuķe valdes loceklis Kaspars Timermanis.

Veikaliņu Klēts sortimentā atrodama produkcija no tādām zemnieku saimniecībām un uzņēmumiem kā SIA Rāmkalni Serviss, SIA Sidrabjērs, SIA Abula, SIA Alus nams, SIA Sula, SIA Līgatnes vīna darītava, z/s Vecsiljāni, z/s Jaunliepas, z/s Eicēni, zemnieku kooperatīva Zaļais Grozs, z/s Ozoliņi un citiem.

Jaunatvērtā veikala Klēts platība Rimi hipermārketā t/p Alfa būs vislielākā no pašlaik atvērtajām un plānotajām – apmēram 140 m2, tajā kopumā tiks nodrošinātas 6 jaunas darba vietas. Savukārt veikala Klēts platība Rimi hipermārketā t/c Damme būs aptuveni 100 m2, kopējais darba vietu skaits – 4. Lauku labumu veikaliņi Klēts Rimi hipermārketā t/p Alfa un Rimi hipermārketā t/c Damme darbosies katru dienu no plkst. 8:00 līdz 23:00.

Klēts gardumu degustācijas: 12. jūnijā no plkst. 17:00 līdz 19:00 Rimi t/p Alfā, savukārt 16. jūnijā no plkst. 12:00 līdz 14:00 Rimi t/c Damme.Bildes no Klēts atklāšanas Rimi Alfa 12. jūnijā

Populārākie raksti